atspindys (54 m. Vilnius)
pakili

Anketos statistika
Surinkti taškai:530
Atsakomumas:32%
Apsilankymų skaičius:5162
Paskutinį kartą lankėsi:2019.12.08 12:35
Anketa sukurta:2017.04.26 21:58
Anketa atnaujinta:2019.02.12 14:50
Panašios anketos
Anketos numeris: 1036244 Netinkama anketa
Vardas:atspindys
Amžius:54 m.
Ūgis:176 cm
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Ieško:Ieškau merginos
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (13)
Trumpai apie mane
Charakteris:
fantastiskas
Reikalavimai partneriui:
nuosirdumas,moralinis tvarkingumas,realybes suvokimas
Hobis, pomėgiai:
ju daug televizorius,zvejyba,mezgimas,kvanktelizacijavimas su sistema P,
Knyga, filmas:
su daug paveiksliuku ir spalvinimo,Na palauk,simpsonai....
Muzika:
Laimutis Purvinis,Seduvos bernai,
Sporto šaka:
rinkti tuscius butelius
Juokingiausias nuotykis:
ieskok.lt
Dar šis tas:
gasliu komentaru ir zinuciu,internetiniu paveiksliniu dovanu megejos.....,esancios 12 metu visuose pazinciu portaluose nedomina...TUSTI IR BEREISKMIAI.susirasinejimai apie nieka nedomina kategoriskai,.savo nuotrauka atsiusiu asmeniskai.*****nedekite nuotrauku su saules akiniais ar peizazu -cia ne meno konkursas.......padorus zmogus i gauta zinute atsako bet kokiu atveju kad ir veliau o ne blokuoja nari....JAIGU NEMOKATE NAUDOTIS IT NEPRASYKIT VAIKU IR ANUKU!!!!!!
Anketos informacija
Vardas:atspindys
Amžius:54 m.
Gimimo diena:1965.09.10
Zodiakas:Mergelė
Vietovė:Vilnius
Statusas:Išsiskyręs
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau merginos
Norai:Kartu leisti laisvalaikį
Kiti
Kalbos:Lietuvių, Latvių, Estų, Anglų, Rusų, Vokiečių, Lenkų, Prancūzų, Italų
Išsilavinimas:Aukštasis
Šiuo metu:Atostogauju
Ūgis:176 cm
Svoris:76 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Mėlynos
Plaukai:Gelsvi
Žalingi įpročiai:Rūkau dažnai, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
83%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
93%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
78%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
58%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Anketos komentarai
2019.02.12 14:53atspindys (54 m. Vilnius)
Todel kad neprasidedu su susirasinetojomis :::001 :::001 :::001 :::001 :::001 :::001 :::001
2017.05.22 16:48Milda (47 m. Vilnius)
Ir kodėl gi toks paslaptingas tas atspindys ? :::045  gal nuo matinio paviršiaus atsispindi ?