Laurynas (44 m. Vilnius)
:::n04:::n04

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

My albums All my albums (19 photos)

Profile statistics
Received points:0
Responsiveness:0%
Times visited:134
Visited last time:2022.06.21 06:20
Profile created:2017.02.21 11:52
Profile updated:2018.03.12 17:27
Similar profiles
Profile number: 1028549 Inappropriate profile
Name:Laurynas
Age:44 m.
Ūgis:185 cm
Zodiac sign:Taurus
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Searches:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Briefly about me
Character:
Ivairus.
Partner requirements:
Neieskau vienadieniu santykiu - tiesiog nebeturiu tam laiko.
Ieskau grazios, protingos, savimi besirupinancios ir pasitikincios moters.
Hobby, interests:
Be galo patinka keliauti po pasauli, Lietuvoje dievinu Nida. Taip pat domiuosi fotografija, skaitau knygas, vaikstau i spektaklius/koncertus, vazineju dviraciu. Megstu gera maista. Patinka aviacija, kolekcionuoju lėktuvu modelius.
Book, movie:
Haruki Murakami "Norvegu giria", is filmu - Kusturicos "Katyte juoda, katyte balta".
Music:
Priklauso nuo nuotaikos.
Sports activity:
Dviraciai
Life credo:
Papasakosiu susitikus :::001
Most funny adventure:
Papasakosiu susitikus :::001
Something more:
Papasakosiu susitikus :::001
Profile information
Name:Laurynas
Nickname:LaurynasM
Age:44 m.
Gimimo diena:1979.05.13
Zodiac sign:Taurus
Region:Vilnius
Status:Not in relationship
Children:Do not have
Looking for:Looking for congenial
Looking for a girlfriend
Looking for a wife
Wishes:Penpals
Spend leisure time together
Languages:English, Russian
Education:Master
Now:Working
Height:185 cm
Weight:85 kg
Body type:Normal
Eyes:Blue/gray
Hair:Brown, Curly and short
Bad habits:Smoke, but trying to quit, Social drinker
Personality test
Openness Apie

Openness

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
75%
Honesty Apie

Honesty

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
60%
Extraversion Apie

Extraversion

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
80%
Humility Apie

Humility

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
65%
Neuroticism Apie

Neuroticism

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
75%
Profile comments
No comments