Jurate (57 m. Vilnius)
Pozityvi

Anketos statistika
Atsakomumas:45%
Apsilankymų skaičius:59
Paskutinį kartą lankėsi:2019.04.02 22:16
Anketa sukurta:2017.01.29 14:31
Anketa atnaujinta:2018.10.28 21:34
Anketos numeris: 1025479 Netinkama anketa
Vardas:Jurate
Amžius:57 m.
Ūgis:170 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Ieško:Ieškau bendraminčių
Nori susipažinti su šia moterimi? Tuomet ir parašyk jai laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Padovanok dovaną Gautos dovanėlės (4)
Trumpai apie mane
Charakteris:
Pradžioje-nuostabus.
Reikalavimai partneriui:
44-51 metai. Lieknas. apie/virš 170 cm, meniškos prigimties,nenuspėjamas, suprantantis ironiją, inteligentiškas, su alkoholiu saikingai, neskupus ir pan.
Hobis, pomėgiai:
Juvelyrika, kelionės
Knyga, filmas:
Dekameronas
Muzika:
,,Morphine,, kažkada, repas labai garsiai ir kt. judesio muzika labai garsiai, ypač vairuojant ar kompanijoje, kad nereiktų daug kalbėti ar klausytis kalbų,kad norėtųsi šokti, judėti ar rėkti ( dainuoti)...
Sporto šaka:
Mąstymas
Gyvenimo šūkis:
Žmogus kaip muzikos instrumentas-jo skambesys priklauso nuo to, kas prie jo prisiliečia
Juokingiausias nuotykis:
Kai būni stebėtoju, tai pats gyvenimas juokingas
Dar šis tas:
2017, 2019 m.balandžio 1 d. Užupio kavinėje siūlau susitikti.Nuo 19 val.
Anketos informacija
Vardas:Jurate
Slapyvardis:MTD
Amžius:57 m.
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Vaikai:Turiu
Ieško:Ieškau bendraminčių
Norai:Flirtuoti
Kiti
Kalbos:Kita
Šiuo metu:Mokausi ir dirbu
Ūgis:170 cm
Svoris:63 kg
Kūno sudėjimas:Lieknas
Akys:Žalios
Plaukai:Rudi
Žalingi įpročiai:Rūkau, bet stengiuosi mesti
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
65%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
68%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
60%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
55%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
55%
Anketos komentarai
Nėra komentarų