xD (29 m. Vilnius)
Pakeltas antakis.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mano albumai Visi mano albumai (9 nuotraukos)

Anketos statistika
Surinkti taškai:68
Atsakomumas:57%
Apsilankymų skaičius:607
Paskutinį kartą lankėsi:2019.11.19 20:37
Anketa sukurta:2016.11.21 22:51
Anketa atnaujinta:2019.10.04 16:01
Panašios anketos
Anketos numeris: 1016165 Netinkama anketa
Vardas:xD
Amžius:29 m.
Ūgis:196 cm
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Ieško:Nieko neieškau
Klasė:
Nori susipažinti su šiuo vyriškiu? Tuomet ir parašyk jam laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Trumpai apie mane
Charakteris:
Psichologas sakė normalus ir davė leidimą ginklui įsigyti. Jis profas, su juo nesiginčysiu. Tai, kad viskas norm.
Hobis, pomėgiai:
Oldschoolinių tačkų restauravimas.
Knyga, filmas:
Mėgstu kas buvo sukama per nuomotas vidiko kasetes. Mėgstu fantastiką (ale MCU, Star Warsai/Trekai, X-men), boevikus-blokbasterius, visokius Disnejaus multikus (kartais net dainuoju su jais). Naujus filmus kinuose irgi virškinu. Kažkadą Netflixinau (be chillo).

Iš knygu: Warhammer 40k serijos anglu kalba.
Muzika:
Klausau ir "Human Music" (nuo circa 1600 iki 2000) - rock, pop, classic, ir filmų/žaidų soundtrackus. Galiu ir atlikinėju kai ką vargonais.
Sporto šaka:
Pritupimai su bulgarkė ir joga su atsuktuvais.
Gyvenimo šūkis:
Kur mano raktai.
Juokingiausias nuotykis:
Prieš 12 metų prie stalo vaišindamas pašnekovę išėmiau bulkutę lipniame celofane iš savo pederaskės, o prie to celofano prilipo diurėkso dežutė. Na, ji katapultavo ir pagardino pašnekovės sriubą.
Dar šis tas:
Įsivaizduok bičą, kuris važinėja motociklu, gamina uramakius, groja bažnyčios vargonais, žiūri multikus ir klausosi 80's rock. Best husband/dad ever! Also turiu du paršus, vienas loja, kitas miauksi.
Anketos informacija
Vardas:xD
Amžius:29 m.
Gimimo diena:1990.08.13
Zodiakas:Liūtas
Vietovė:Vilnius
Ieško:Nieko neieškau
Kalbos:Lietuvių, Anglų, Rusų, Vokiečių
Išsilavinimas:Magistras
Šiuo metu:Dirbu
Ūgis:196 cm
Svoris:97 kg
Kūno sudėjimas:Normalus
Akys:Melsvai pilkos
Plaukai:Tamsūs, Tiesūs ir trumpi
Žalingi įpročiai:Nerūkau, Negeriu
Asmenybės testas
Atvirumas Apie

Atvirumas

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
78%
Sąžiningumas Apie

Sąžiningumas

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
30%
Ekstravertiškumas Apie

Ekstravertiškumas

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
38%
Nuolankumas Apie

Nuolankumas

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
53%
Neurotiškumas Apie

Neurotiškumas

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
38%
Anketos komentarai
Nėra komentarų