Arvydas (31 m. Kaunas)
:::n13

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Мои альбомы Все мои альбомы (5 Фотографии)

Статистика анкеты
Полученные баллы:182
Отвечаемость:20%
Число посещений:793
Посещал последний раз:2019.04.10 18:46
Анкета создана:2016.08.17 20:32
Анкета обновлена:2018.12.18 21:02
Похожие анкеты
Номер профиля: 1002401 Негодная анкета
Имя:Arvydas
Возраст:31 m.
Ūgis:178 cm
Знак зодиака:Телец
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Класс:
Хотите познакомится с этим мужчина? Подключитесь и напишите ему laišką. Jei dar nesi pažinčių klubo narys, tuomet užsiregistruok.
Подари подарок Полученные подарки (2)
Коротко обо мне
Характер:
Esu ramus ir kantrus zmogus.
Требования для партнеров:
Jokiu. Nes dar neturiu kam:::001
Гобби, увлечения:
Laisvalaikis kartu su mylimu zmogum pats geriauses pomegis
Kнига, фильм:
Knygu neskaitau. Fylmai tai komedijos.
Mузыка:
Klausau daug ka. Priklauso nuo nuotaikos:::045
Вид спорта:
Nesidomiu sportu.
Жизненное мото:
Pagyvensim pamatysim
Самое смешное приключение:
Visi tie nuotykiai buna daugiau maziau linksmi
Ещё кое-что:
Jei susidomejai parasyk ir Paklausk kas domina:::001
Информация анкеты
Имя:Arvydas
Псевдоним:zaliaspakales
Возраст:31 m.
Gimimo diena:1988.05.07
Знак зодиака:Телец
Местность:Kaunas
Статус:Свободный
Дети:Имею
Ищет:Ищу девушку
Ищу жену
Ищу секс партнёра
Желания:Переписываться
Флиртовать
Вместе провести досуг
Языки:Литовский
Образование:Среднее
В данное время:Работаю
Рост:178 cm
Вес:78 kg
Телосложение:Нормальный
Глаза:Голубые
Волосы:Коричневые, Прямые и короткие
Вредные привычки:Иногда курю, Не пью
Тест личности
Открытость Apie

Открытость

Šio tipo žmonės yra komunikabilūs, entuziastingi ir išradingi. Jie pasižymi lakia vaizduote, mėgsta meną ir viską, kas neįprasta. Tai intelektualūs asmenys, kurių akiratis labai platus, jiems patinka nuotykiai ir bet kokia veikla, kurioje jie įgytų naujos patirties. Kūrybiški šio tipo atstovai pirmenybę teikia inovatyvioms, originaliomis idėjoms. Šie žmonės vertina nepriklausomybę, o didžiausiu priešu laiko rutiną ir nuobodulį. Gali būti nenuoseklūs ar nenuspėjami, nemėgsta pragmatiškų ir per daug tikslių žmonių.

Didesnė dalis procentų ties šiuo asmenybės tipu reiškia, kad žmogus yra svajingas, kūrybiškas. Mažesnė dalis – kad žemiška, linkusi į konkretumą asmenybė.
 
68%
Честность Apie

Честность

Šio psichologinio tipo asmenys – itin organizuoti, mėgstantys tvarką ir pastovumą. Nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir pareigingumas – savybės, įrodančios, kad šie žmonės yra konkretūs ir siekiantys užsibrėžtų tikslų. Jie nedaro skubotų sprendimų, yra rūpestingi. Vis dėlto perfekcionizmas ir užsispyrimas dažnai priveda prie darboholizmo.

Turintys didesnį procentą, greičiausiai mėgsta paisyti taisyklių ir nepakenčia netvarkos namuose, biure ar kitoje artimoje aplinkoje. Surinkę mažiau, gali būti šiek tiek nerangūs, netvarkingi, ne visada paiso taisyklių, yra linkę sukčiauti.
 
75%
Экстраверсия Apie

Экстраверсия

Ekstravertai – energingi, komunikabilūs ir mėgstantys būti dėmesio centre. Šio tipo žmonės labai emocionalūs ir jautrūs, jiems būdinga dažna nuotaikų kaita, empatija. Ekstravertai yra atkaklūs ir siekiantys dominuoti, draugų ar kitų žmonių kompanijoje visada nori sulaukti pripažinimo. Kartais jie būna pernelyg susikoncentravę į save, savanaudiški, skaudžiai išgyvena nepripažinimą, apkalbas.

Didesnį procentą ekstraverto savyje turintys asmenys mėgsta dirbti komandoje, linksmintis, daug kalbėti. Mažesnį – darbus atlieka vieni, labiau vertina ramybę ir tylą.
 
50%
Покорность Apie

Покорность

Nuolankieji – draugiški, malonūs, patikimi žmonės. Jie yra supratingi, mėgsta išklausyti, pasiaukoti, greitai užmezga ryšį ir prisiriša. Labai paslaugūs, nuolankūs, patiklūs. Deja, patiklumas kartais atsisuka prieš juos pačius, aplinkiniams tai panašiau į naivumą, kuriuo galima nesunkiai pasinaudoti.

Didesnį įvertinimą surinkę asmenys yra mandagūs ir mėgsta bendrauti su žmonėmis, juos užjausti. Mažiau surinkę žmonės gali būti tiesmukiški, kritiški, mažiau jautrūs.
 
75%
Нейротизм Apie

Нейротизм

Šio tipo žmonės yra emociškai nestabilūs, nuolat nerimaujantys, pilni neigiamų minčių, nepagrįstų baimių. Dažnai atrodo nelaimingi, liūdni, irzlūs, skeptiški, visko gėdijasi. Neurotikai labai jautrūs, lengvai pažeidžiami, impulsyvūs. Tai – dinamiškos asmenybės, traukiančios kitus, tačiau viduje jiems trūksta pastovumo, saugumo jausmo.

Aukštas įvertinimas rodo didelį nervingumą, nepastovumą, nerimą. Žemesnis įvertinimas – kiek ramesnį būdą, atsipalaidavimą ir pastovumą.
 
60%
Друзья
Комментарии анкеты
Нет комментариев