Dabarprisijungę:
72 176
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Santi Touch gimtadienis!

Santi Touch gimtadienis birželio 6 diena Palangoje klube Šachmatinė, ir birželio 7 dieną Vilniuje klube Posh kartu su Latvijos šokių muzikos žvaigžde ELECTRICANO! Lietuvos publikai gerai pažįstamas Electricano prieš kelis metus tapo rezidentu bene geriausiame Latvijos naktiniame klube „Nautilus“. Tuo pat metu jis dalyvaudavo ir kituose profesionalumu garsėjančiuose šios šalies vakarėliuose. Jis yra grojęs kartu su tokiais muzikos kūrėjais, kaip David Morales, Paul Jackson, Tim Deluxe, Tim Andersen, Marco V, Tom Novy, Layo & Bushwacka ir daugeliu kitu. Praėjusiais metais Electricano buvo pakviestas prisijungti prie grandiozinio „Ministry of Sound“ Baltijos šalių turo 2006, na o 2007 metais jis pasirodė ir legendiniame Sensation White festivalyje Rygoje bei ikūrė savo irašų kompanija ELECTRICANO RECORDS.

Gimtadieni švenčiantis lietuvaitis Santi Touch yra vienas produktyviausių šokių muzikos kūrėjų Lietuvoje! Jo kūriniai jau seniai skamba BBC One radio eteryje Anglijoje, jo kūrinius ir remixus groja geriausi pasaulio dj’ėjai nuo Londono naktinių klubų iki karštų Ibizos paplūdimių. Santis jau spėjo aplankyti nemažai Europos šalių pristatinėdamas aukščiausios kokybės lietuvišką šokių muziką, o šiais metais jo ir taip jau nemažą kraitį papildys net 7 nauji kūriniai tokiose kompanijose kaip RyRalio, Dave Storm vadovaujamoje “Cabrio” bei lietuvaičiams gerai žinomo KID MASSIVE įrašų kompanijoje JUST DEEP M USIC. Atrodo ir taip visur vos spėjantis Santi Touch šią vasarą dar surengs begale karčiausių vakarėlių su savo draugais ir kolegomis tokiais kaip MATT CASELI (Pacha, Ibiza), ANDY DANIELL (DEFECTED), SPIRIT CATCHER ir daugeliu kitų...

Šeštadienį veiksmas persikels į Vilnių kur Santi Touch pasveikinti atvyks dar ir Virus J bei Lynnie.

Virus J po truputi ruošiasi savo autorinės muzikos rinkiniui, jo naujas kūrinys „I‘m Falling down“ su ekscentriškojo atlikėjo Kafkos vokalu pasiekė radijo stočių eterį. Šokių aikštelėse jau sulaukęs ovacijų, dabar laukia ir platesnės auditorijos išbandymo. Jau galima puse lūpų prasitarti ir apie dar neišleistą naująjį Virus J ir Jurgos muzikinį kūdikį, kurį šio vakaro metu galima tikėtis išgirsti pirmąjį kartą. Prižadėjęs tikrai vasarišką ir gaivų set‘ą, šeštadienį, birželio 7 dieną, jis atvažiuoja į Vilnių su atrinktais savo kūrybos perliukais.
Susirinkęs šūsnį naujausių kūrinių, kitas vakaro dalyvis Lynnie pasiūlys saulėtą ir keliančią muzikinę kompoziciją.

- Nauji kūriniai, gimsta kas dieną. Ne visų jų verta klausytis, bet pastaruoju metu į rankas papuola vis daugiau vasaros nuotaikas atitinkančių melodijų. Tai šiuo metu ir reikia groti! Esu paruošęs tikrai verta dėmesio užtaisą... svarbiausia šokių aikštelėje atsiduoti judesiams, manau šiam vakarui tą nuotaiką perteiksiu visiems susirinkusiems,- pasakoja Lynnie.

Taip pat Lynnie ir Virus J žada siurprizą: 60 minučių mix‘ą, kuris bus padovanotas pirmajam šimtui apsilankiusių.
Paskelbta: 2008.06.02