Dabarprisijungę:
280 310
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Daug priežasčių Robert Babicz mylėti ir nei vienos praleisti jo renginį.

Beveik 20 metų scenoje, šimtai leidinių ir remiksų, iš viso per per 500 kūrinių, kasdieniniai pasirodymai geriausiuose pasaulio klubuose bei festivaliuose – taip trumpai galima aprašyti jo biografiją. Plečiantis būtina paminėti, kad būtent šis 35-metis vadinamas acid stiliaus pradininku Vokietijoje. Šį penktadienį klube „Gravity“ komandos „Deep Frequency" renginyje tikrų diskotekų istorijos pamoką "ves" Robert Babicz, dar žinomas Rob Acid ir kitais 20 pseudonimų. Super sėkmingą elektroninės muzikos karjerą pasiekęs didžėjus, prodiuseris, arba tiesiog gyva rave scenos legenda pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Svečiui iš Berlyno talkins patys renginio idėjiniai vadai – DJ Uncle Roll ir DJ Sat.

Kai 1989 m. pagaliau buvo sugriauta Berlyno siena, miestas pamatė pirmuosius didelius techno įvykius – tai „Love Parade“ ir „Teknozid“. Vienas stipriausių šokių muzikos vėjų tuo metu jau buvo ir Robert Babicz, kuris debiutavo su neįtikėtinai populiariu hitu „Happy Answer“. Skirtingų stilių kūrybą (nuo jazz, R&B iki minimal techno) Robert Babicz slepia po įvairiausiais pseudonimais: Rob Acid, Atlon Inc, Disabor, Sontec... Visų jų, kaip ir leidinių, neįmanoma suskaičiuoti. Metai bėga, bet daugelis, girdėdami Robert Babicz muziką, ir šiandien kraipo galvas nesuprasdami, kaip jis išgauna tą savitą skambesį. Nors Robert Babicz geriau žinomas naujajai reiverių kartai, Rob Acid – labiau senajai kartai, jis amžinai madingas, aktualus ir populiarus. Tai išduoda nuolatiniai Robert Babicz pasirodymai visame pasaulyje - vien JAV jis lankėsi per 30 kartų. Sėkmingą ilgametę patirtį sukaupęs didžėjus, kur begrotų, po savo pirmojo pasirodymo beveik visada grįžta atgal. „Tai tarsi meilė iš pirmo žvilgsnio“, - juokiasi pats Robertas. Ar taip bus ir Vilniuje jis galės įrodyti jau šį penktadienį vieninteliame pasirodyme Baltijos šalyse.

Robertui galvą lenkia ne tik gerbėjai Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, be to, dešimto dešimtmečio pradžioje jis vienas pirmųjų Vokietijoje pradėjo leisti acid stiliaus plokšteles, šiandien jis dar vadinamas ir vienu geriausiu didžėju Vokietijoje. Ir taip jau daug metų iš eilės. Nieko neslėpdami savo idealu ir mokytoju Robert Babicz vadina daugybė šiandien gerai žinomų atlikėjų: Michael Mayer, Gui Boratto, Sascha Funke, Kiki ir kiti.

„Idėja Robert Babicz pasikviesti į Lietuvą kilo natūraliai. Mes patys grojame labai daug jo kūrybos, sekame visas jo naujienas, esame sužavėti jo skambesiu ir viskuo, ką jis daro beveik dvidešimt metų. Keista žinoti, kad yra išleistas mokomasis DVD, kuriame Robertas šneka apie savo studiją ir pasakoja, kaip jam pavyksta išgauti tokį skambesį. Jis tikras elektroninės muzikos mokytojas!“, - taip legendą pristato „Deep Frequency" duetas.
Paskelbta: 2008.04.30