Dabarprisijungę:
352 420
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Prasideda „Soundwave“ talentų paieška.

Prasideda visų neatrastų ir nesuprastų muzikos talentų paieška. MTV ir „Coca - Cola“ daro kratas Lietuvos rūsiuose, palėpese, garažuose, požeminėse perėjose ir visose kitose gūdžiose vietose, kurios paprastai įkvepia ir priglaudžia jautrios sielos, kūrybingus bei novatoriškus muzikos kūrėjus. Jei manai, kad tu bei tavo grupė yra verti didžiosios scenos, nedelsdamas rašyk žodžius, muziką ir siųsk viską į www.soundwave.lt. Internautai ir kompetetingų muzikos specų komanda įvertins tavo kūrybą ir jei jiems pasirodysi pakankamai kietas, būsi tas, kuris pirmas užlips ant „MTV B-Day“ scenos rugpjūčio 15 d. Rygoje. Paskui tavęs lauks dalyvavimas „Coke Live Music Festival“ Krokuvoje rugpjūčio 22 – 23 d., MTV sukurs ir savo eteryje suks tavo vaizdo klipą, o tu pats galėsi puikuotis krūva prabangių rėmėjų prizų.

Dalyvauti gali visi, kurie: moka rašyti, pažįsta natas, groja kokiu nors muzikos instrumentu, kūryba dar nėra žinoma visuomenei bei nori didžiuotis „king of pop“, „guru of house“, „badass of rock“, „hustler of hip – hop“ ir panašiais epitetais.

Regioninio Coca-Cola prekės ženklo vadybininkė Monika Rajamäe: "Gyvenimas su Coca – Coca visada smarkiai asociajavosi su su muzika. Coca – Cola, kaip ir muzika, reprezentuoja tuos pačius dalykus: konstruktyvumą ir kūrybiškumą. Coca – Cola visame pasaulyje jau daugelį metų remia jaunus atlikėjus ir kūrybą. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje “Soundwave” organizavome jau du kartus ir be galo didžiuojames, kad naujų talentų paieškoje sudalyvavo šimtai įdomių žmonių. Mums svarbu padėti jauniems atlikėjams siekti savo svajonių. Praėjusių metų konkurso nugalėtojams grupei “Flamingo” suteikėme galimybę koncertuoti Coce Live Festival Krokuvoje”.

Konkursas vyks trimis turais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Vienas labiausiai interneto vartotojams patikęs ir penki geriausiai komisijos įvertinti atlikėjai bus paskelbti gegužės 19 d. Visiems pusfinalio dalyviams bus susukti reklaminiai filmukai, o tai jau kur kas daugiau nei šiokia tokia sėkmė.

MTV Networks Baltic Talentų ir Muzikos vadovas Vidmantas Čepkauskas neabejoja „Soundwave“ išskirtinumu: „Joks kitas vietinis talentų konkursas negali pasiūlyti to, ką siūlome mes. Tau tereikia laimėti. Mes iškart susuksime tau ar tavo grupei vaizdo klipą, kurį rodys visi trys MTV Networks Baltic kanalai, o komentuos visi kaimynai. Ir tai bus tik pradžia! Tada išsiųsim tave pasirodymui į MTV B-Day 2008 Rygoje, o po to dar pasiūlysime dalyvauti didžiuliame „Coca-Cola Live Festival“ Krokuvoje ir apdovanosime įvairiais papildomais prizais. Juk ne žvaigždės kuria MTV, o MTV kuria žvaigždes. Tai tik MTV nuopelnas, kad tūkstančiai Latvijos merginų be perstojo verkia dėl „Bedwetters“, o Estijos rokeriai ir reiveriai pritariančiai niūniuoja „Happyendless“ dainas.”

Antrajame etape rungsis šeši geriausieji. Jiems teks pasistengti ir vertinimo komisijai bei visiems į www.soundwave.lt užsukantiems internautams įrodyti, kad būtent jie yra verti patekti į finalo trejetą. Vienintelis, pats geriausias, kūrybiškiausias ir įdomiausias laimėtojas bus paskelbtas birželio 20 d.

MTV „Soundwave“ naujų talentų paieška ne koks vietinis „KIŽ 17“ ar „Padangė 2,5“, čia viskas kokybiška, profesionalu, originalu, o pripažinimas, kurį tau dovanoja „Soundwave“ yra ne koncertas kaimo kultūros rūmuose, bet pasirodymas didžiausiose Pabaltijo scenose su garsiausiais atlikėjais.

„Soundwave“ yra realiausia galimybė bet kokiam pradedančiam atlikėjui išgarsėti Baltijos šalyse. Daugiau negu puikus šansas greitai ir ryškiai sužibėti muzikos žvaigždėlapyje. Akivaizdu, kad pasiūlymas, kurį ant stalo deda tokios dvi pop kultūros ikonos ir simboliai kaip MTV ir „Coca-Cola“, jau savaime reiškia kažką didelio, svarbaus ir originalaus.“, - sakė MTV Talentų ir Muzikos vadovas Vidmantas Čepkauskas.
Paskelbta: 2008.04.16