Dabarprisijungę:
94 98
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„The Body Shop“ ir MTV skelbia kampaniją už švietimą apie ŽIV.

„The Body Shop“ ir MTV (Music Television) sujungia jėgas siekdami kovoti prieš ŽIV ir AIDS plitimą pasaulyje. 2008 m. kovą įmonės pradės bendrą tarptautinę kampaniją „Move Your Lips“, kurios tikslas bus stiprinti švietimą, ypač jaunų žmonių, ŽIV tema. Daugiau kaip pusė kasmet ŽIV užsikrečiančių žmonių yra jaunesni nei 25 metų amžiaus. Šiuo metu pasaulyje jau yra daugiau kaip 40 milijonų užsikrėtusių žmonių. Viena iš ŽIV plitimo priežasčių yra neišmanymas; iki šiol daugelis, ypač besivystančių šalių, gyventojų nežino, kokiais keliais liga plinta, o neretai šia tema apskritai yra draudžiama kalbėti.

Kampanijos dalis yra „The Body Shop“ parduodama nauja prekė, gvaraninių paulinijų lūpų balzamas, už kurį gautos lėšos bus skiriamos fondo „Staying Alive“ šviečiamajai veiklai ŽIV ir AIDS tema. Fondo „Staying Alive“ užduotis –informuoti viso pasaulio jaunuomenę. Fondą įkūrė Music Television, ir visą pavasarį per MTV 160 šalių bus transliuojamos trumpos informacinės laidos ŽIV plitimui stabdyti.

Gvaraninių paulinijų lūpų balzamas yra gaivus, žvalaus kvapo ir puikiai drėkina ir minkština lūpas. Amazonės regione augančių gvaraninių paulinijų uogos garsėja gaivinamuoju poveikiu, o antioksidacinės jų savybės padeda saugoti jautrią lūpų odą. Lūpų balzamo sudėtyje esantis drėkinamasis sviestmedžių aliejus ir lūpas tausojantis bičių vaškas vežami pagal sąžiningos prekybos sutartis iš Zambijos ir Ganos.

Gvaraninių paulinijų lūpų balzamo spalvingą pakuotę puošia kampanijos „Move Your Lips“ emblema, kuria siekiama pabrėžti informacijos skleidimo bei kalbėjimo ŽIV ir AIDS tema svarbą.

Gvaraninių paulinijų lūpų balzamo kaina yra XX Lt. Nuo kiekvienos parduotos prekės X Lt skiriama fondo „Staying Alive“ veiklai.

Gvaraninių paulinijų lūpų balzamas pasirodys prekyboje kovo 27 d., kai prasidės tarptautinė kampanija „Move Your Lips“.

Daugiau informacijos apie „Staying Alive Foundation“ veiklą ieškokite internete adresu: www.staying-alive.org
Paskelbta: 2008.03.27