Dabarprisijungę:
372 378
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Keiskis su Stiliusos.lt - antroji savaitė

Stiliusos.lt toliau sėkmingai tęsia ieškok.lt narių konsultacijas stiliaus ir įvaizdžio klausimais. Praeitos savaitės nugalėtojais burtų keliu buvo išrinkti Andrius ir Regina. Jūsų dėmesiui - Stiliusos.lt patarimai!

Reginos klausimas: Norėčiau paklausti, kaip man reiktų pasikeisti savo išvaizdą?

Stiliusos.lt atsakymas: Regina, kažkokių privalomų stiliaus taisyklių ar apsirengimo prievolių nėra. Viskas priklauso nuo to, kaip norite keistis jūs pati. Bendrai siūlau dėvėti ne per daug prigludusias ir ne per trumpas palaidines, jos turi subtiliai pabrėžti jūsų dekoltė, atidengti rankas (3/4 rankovės), bet jūsų nesuspausti. Vienspalviai deriniai - taip pat geras pasirinkimas, kurį jau matau esate atradusi. Dar pabandykite į savo garderobą įvesti stambių raštų, o juos derinkite su vienspalvio arba itin smulkaus rašto drabužiais. Nepamirškite ilgų pakabukų ir aukštakulnių, kai turite jiems įkvėpimo :)

Andriaus klausimas: Į ką turiu atsižvelgti, norint pakeisti savo įvaizdį iš esmės?

Stiliusos.lt atsakymas: Andriau, siūlau pradėti nuo spalvinės gamos: rinkitės daugiau mėlynų, pilkų, ir rusvų atspalvių drabužių. Derinkite juos tarpusavyje kurdamas kontrastą: šviesus viršus, tamsi apačia arba atvirkščiai. Dažniau dėvėkite siūtines kelnes ir nebalintus, netrintus ir neplėšytus džinsus. Kelnės gali būti ir kiek žemesniu klynu, arba laisvalaikio "chino" tipo, su iš šonų įstatytomis kišenėmis. Rinkitės ne itin prigludusius marškinėlius, nes prigludę dažnai primena sporto salę.  Įsigykite įliemenuotą švarką, denimo marškinius ir pavasariui - pasiruošęs.

Nori ir Tu tapti stilinga ir nepaparastai sėkminga asmenybe? Dalyvauk projekte „Noriu keistis su Stiliusos.lt“ ir užkariauk savo gerbėjų širdis!

DALYVIO ANKETA.

Paskelbta: 2015.03.30