Dabarprisijungę:
294 314
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klube „Global“ – iš karalienės gėlių pelnęs didžėjus.

Kovo 8 – ąją, šeštadienį, uostamiesčio šokių muzikos mėgėjai turės galimybę pasidžiaugti gardžiu ritmų kąsniu - atvyksta vienas diskžokėjų dvejukės „Djuma Soundsystem“ narys, hito „Les Djinns“ autorius – Lars B. „Les Djinns“ - energinga daina su išsiskiriančiu rytietiškos gitaros skambesiu, pernai tapusi šokių aikštelių hitu (su ja klubai visame pasaulyje pasitikdavo saulę), remiksuota daugybę kartų tiek mažai žinomų, tiek tokių atlikėjų kaip Moby, Swen Weber ir kt. Nenuostabu, kad ji buvo labiausiai perkama didžiausioje elektroninės muzikos įrašų parduotuvėje www.beatport.com.

Dano Lars B ir norvego Mikkas „pagimdyta“ komanda nėra žinoma tik kaip vieno hito kūrėjai – jie didžėjauja apie dešimtį, o prodiusuoja šešerius metus. 2001 – aisiais „Djuma Soundsystem“ vaikinai kūrė ir prodiusavo muziką baletui „Off The Record“ karališkajame Danijos teatre Kopenhagoje. Baletui kurta muzika buvo klasikinės ir įvairių elektroninės muzikos žanrų mišinys, didžėjams pelnęs plojimus ir gėles iš pačios karalienės.

Po to komanda dirbo su daug projektų, prodiusavo viską: nuo gilios elektronikos iki underground`inio pop. Jie priklauso vokiečių įrašų kompanijai „Get Physical Music“, vienai didžiausių underground`inių kompanijų pasaulyje. Paskutinis dueto darbas – Def Jaguars „Chick 1“ singlo remiksas. Be pasirodymų įvairiose pasaulio pasilinksminimo vietose, Lars B ir Mikkas (pirmą kartą gyvai) koncertavo garsiame festivalyje „Roskilde“, o juos apšildė M.A.N.D.Y ir Booka Shade.

Šeštadienį, kartu su Lars B, dalinsis muzika su klubo „Global“ lankytojais ir Mindaugėlis bei Dj Manchini.
Paskelbta: 2008.03.04