Dabarprisijungę:
284 318
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kubietiška salsa MOSQUITO vakarėlyje „SALSA CUBANO“.

Karšta! Karšta! Karšta! Ir dar kartą karšta! Būtent taip būtų galima pavadinti ilgąjį salsos savaitgalį Vilniuje. Šokių studija INDANCE visą savaitgalį t.y. kovo 8 ir kovo 9 d. visus kas neabejingi Lotynų Amerikos kultūrai ir uždegantiems šokiams kviečia į specialiuosius Salsos, ruedos, regatono seminarus ir ypatingą vakarėlį – MOSQUITO SALSA CUBANO.

Kovo 9 d. 22 val. Muzikos ir kokteilių bare “L’Amour” temperamentingo vakarėlio metu visų laukia uždeganti karščiausios Lotynų Amerikos muzikos dozė su ypatingais svečiais..

Kubietis Yasser Sarria Terry, šokių mokyklos Baila Baila instruktorius savo profesionalumą yra įrodęs ir 2006- taisiais buvo paskirtas į Suomijos Salsos Čempionto vertinimo komisiją. Jo darbo patirtis giriasi didžiausiais Kubos salsos festivaliais, o 2005- taisias jis tapo Ruedos de Casino konkurso nugalėtojas.

Na, ir pagaliau vaikinai tikrai turės kur paganyt akis, nes geidžiama ir aistringa Soila Sarria, gavusi ne vieną pripažinimą ir laimėjusi pirmą vietą salsos konkurse Stokholme, žavi savo šokio aistra ne tik vyrus.

Šie profesionalūs instruktoriai atskleis Lotynų Amerikos šokių paslaptis, įtrauks vakarėlio svečius į nuotaikingas choreografijos pamokas, pademonstruos puikų šou ir net prie Dj pulto sudėlios uždegančią muzikinę paletę.

Taip pat specialią šokių programą paruošė ir visus susirinkusius pasiruošę nustebinti šaunioji „INDANCE ŠOKIŲ PRAMOGOS“ šokėjų komanda.. Vakarėlio metu taip pat visi susirinkę galės mėgautis įvairaus stiliaus Lotynų Amerikos ritmais, kuriais rūpinsis Mosquito prodiuseris Rikko El Gato ir žavioji Dj Chica. Muzikones improvizacijas dovanos saksofono virtuozas Seržas ir perkusijos meistras Artūras (beje dažnai koncertuojantis su kolektyvu Inculto).

Skubėkite rezervuotis vietas, susiraskite patogią avalynę ir nusiteikite uždegančiai šokių nakčiai.

MOSQUITO „SALSA CUBANO“ Kovo 9 d. 22 val. Muzikos ir kokteilių bare “L’Amour” (Vokiečių g. 2, Vilnius)

www.mosquito.lt
Paskelbta: 2008.03.03