Dabarprisijungę:
338 392
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kokių moterų vyrai vengia?

Turbūt pažįstamas scenarijus: su kažkuo susipažįstate, keletą kartų pakalbate telefonu, tuomet nueinate į pasimatymą ir... daugiau niekada to žmogaus nebematote. Dažniausiai dėl to kaltas ne tragiškai nuobodus pasimatymas, o susitikimo metu suprasta tiesa – jūs tiesiog netinkate į porą.

Žinoma, negalima žmonių griežtai suskirstyti į kategorijas, tačiau turbūt ir pačios esate sutikusios vaikinų, kuomet norisi tik apsisukti ir bėgti nuo jo kuo toliau. Taigi, turime paruošę 5-ių moterų tipų sąrašą, kurių vyrai vengia – galbūt per pasimatymus padarote kažką, dėl ko potencialūs partneriai jus priskiria šiai nepageidaujamai dailiosios lyties kategorijai.

1) Flirtuotoja

Vyrams patinka moterys, kurios flirtuoja – be to, kad flirtas yra malonus, tai parodo ir tai, kad mergina nėra itin drovi. Taip pat tai palengvina vyrų dalią, nes visos pastangos įžiebti kibirkštį neslegia vien jų pečių. Visgi, yra skirtumas tarp situacinio ir nenutrūkstamo flirto. Pastaruoju atveju stipriosios lyties atstovai tiesiog išsigąsta, jog nesugebės atlaikyti tokių dažnų atakų, todėl nusprendžia tiesiog negaišti savo laiko su tokia nuolatinio dėmesio ištroškusia flirtuotoja.

2) Ateities planuotoja

Įsivaizduokite, kad esate vaikinas: sutinkate fantastišką merginą, sėdite nuostabiame pirmajame pasimatyme ir jau pradedate jaustis itin patogiai, kai staiga... Ji pradeda kalbėti apie jūsų vestuvių vietą, kiek vaikų ji nori turėti ir kaip pavadintumėte savo šunį. Be abejo, vargšelis patiria didžiulį spaudimą – jis ne tik bijo būti akimirksniu „suvystytas“, bet ir pradeda dvejoti, ar tikrai yra tas puikus grobis, kuris merginos fantazijose stovi tarp jos ir altoriaus.

3) Prielipa

Be vyro ji kaip be rankų: negali nieko daryti, niekur eiti. Šio tipo mergina perima savo mylimojo pomėgius, skambina 15 kartų per dieną ir kontroliuoja jo veiksmus. Prielipa stengiasi dėl santykių daugiau, nei iš tiesų reikia – ji tiesiog neturi savo pačios gyvenimo, todėl kiek įmanydama skverbiasi į vaikino pasaulį. Nereikia ir sakyti, jog tokios merginos atstumia vaikinus – jiems tiesiog trūksta kantrybės tenkinti visus prielipos poreikius.

4) Vakarėlių liūtė

 Ji atrodo nerūpestinga, šiek tiek pašėlusi ir iš pirmo žvilsnio panaši į asmenybę, kuri gali būti įdomi. Visgi, susipažinus artimiau, dažniausiai pasirodo, jog jos vidinis gyvenimas taip pat yra vakarėlis. Jos laisvas bendravimas, pomėgis linksmintis, žavūs šokio judesiai yra gerai, bet mažomis dozėmis. Turėti normalius santykius su prisiekusiais vakarėlių liūtais nėra lengva, o visas smagumas bei įdomumas gali labai lengvai baigtis kartu su vakarėliu.

5) Plepė

Ji niekada neužsičiaupia, o per savo kalbas vos spėja įkvėpti oro. Jos nesuvokiamas plepumas vaikinus atstumia ne tik dėl objektyvių priežasčių: kad ir kokie tylūs, vyrai kartais irgi nori būti išgirsti bei išklausyti. Tuo tarpu plepė yra įsitikinusi, kad pokalbis nebūtinai turi vykti tarp dviejų žmonių – juk ji turi tiek daug visko papasakoti! Beje, tokios patarškos dažniausiai būna linkusios kelti scenas – tai vyrukams taip pat nėra prie širdies.

alfa.lt

Paskelbta: 2013.01.16