Dabarprisijungę:
80 92
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kaip suprasti, ko nori vyrai: rimtų santykių ar tik nuotykio?

Per pirmus pasimatymus poros vengia atvirai kalbėti apie tikruosius savo lūkesčius ir planus. Dažnai toks slapukavimas nulemia nesusikalbėjimą, sutrukdo užsimegzti rimtiems santykiams arba įskaudina vieną iš partnerių. Kaip suprasti per pirmus pasimatymus, ar patinkate vaikinui? Santykių specialistai dalinasi gudrybėmis, kurios padės atskirti nuoširdų, rimtų santykių trokštantį potencialų partnerį nuo nuotykių ieškotojo.

1. Atkreipkite dėmesį, kokias vietas jis renka pasimatymams.

„Jei pasimatymams jis išrenka populiarią kavinę, gerą restoraną ar kino teatrą, viešas vietas, kuriose galite susitikti draugų ir pažįstamų, jo ketinimai rimti. Tačiau jei visi pasimatymai vyksta jo bute, nuošaliuose parkuose ar tuščiose kavinukėse - tikriausiai jis ieško trumpalaikių ir neįpareigojančių santykių“, - perspėja Laurie Puhl, santykių specialistė. Ji pataria pasitikėti vaikinu, kuris teiraujasi ir tariasi, kur ir kaip norėtumėte susitikti, ką nuveikti, kiek laiko užtrukti, tačiau perspėja vengti vaikinų dėmesio, kurie siūlo susitikti netikėtai ar vėlai vakare.

2. Ar jis vengia žiūrėti jums į akis?

Dažnas akių kontaktas arba jo trūkumas - vienas aiškiausių perspėjimų apie tikruosius vaikino tikslus. L. Puhl sako: „Jei vaikino ketinimai rimti, jis žiūrės į jūsų akis, nes norės jus pažinti ir užmegzti ryšį. Jei vaikinas ieško nuotykių, jį labiau domins jūsų kūnas“.

3. Pabandykite išsiaiškinti tikruosius ketinimus iš įrašų socialiniuose tinkluose.

Šiais laikais dauguma įvairaus amžiaus žmonių viešina įvairią informaciją apie savo gyvenimą. „Įrašai, nuotraukos ir kita informacija atidžiai patyrinėjus leis atskirti nuobodžiaujančius ir dėmesio trokštančius nuotykių ieškotojus bei atskleis jų ketinimus“, - rašo Alyssa Wodtke, knygų apie internetines pažintis autorė.

4. Kas jam rūpi labiau: jūsų išvaizda ar asmeninės savybės?

„Venkite vaikinų, kuriuos žavi ir domina tik jūsų išvaizda“, - pataria L. Puhl ir sako, kad vaikino komplimentai leidžia atskirti, kas jį domina iš tiesų.

5. Ar jis jus skubina?

Vyrai nelinkę rimtų santykių skubinti. Priešingai, jiems patinka mėgautis visais santykių etapais: bendravimu internetu, pokalbiais telefonu ir tik tada pasimatymais. „Santykius skubina tik tie vyrai, kurie nenori pažinti moters, o joks vyras nenorės užmegzti rimtų santykių su moterimi, kurios iš tiesų nepažįsta“, - sako L. Puhl.

Parengė Karolina Medonė

alfa.lt

 

Paskelbta: 2012.05.14