Dabarprisijungę:
376 464
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ar flirtas „Facebooke“ gali sugriauti santuoką?

Socialinių tinklų atsiradimas ir išpopuliarėjimas turi didelės įtakos pasikeitusiems žmonių santykiams ir požiūriui į neištikimybę. Ar galima vadinti neištikimybe, nekaltą flirtą „Facebook'o“ tinkle? Ar stebėdami kito žmogaus viešai publikuojamą gyvenimą, apgaudinėjame savo partnerį?

Socialiniai tinklai suteikė mums galimybę matyti privatų žmonių gyvenimą. Ir ne tik stebėti, bet ir susižavėti, susisiekti, susipažinti, bendrauti ir dažnai... flirtuoti. Savo santykiais taip rizikuoja ne tik jauni žmonės, bet ir vedusios poros.

„Facebook'e“ susirandate mokyklos laikų simpatiją. Jūs ištekėjusi ir jis turi vaikų. Jūs susisiekiate ir pradedate bendrauti. Jis jums pasakoja apie savo šeimos problemas, o jūs - apie savo. Nekalti pokalbiai virsta flirtu. Pažįstama situacija? Psichologas ir santykių terapeutas Belas Mooney'us sako: „Pastaruoju metu padaugėjo porų, kurios patiria krizę, paskatintą flirto socialiniuose tinkluose. Dar niekada nebuvo taip lengva matyti kitų žmonių gyvenimą, susižavėti, susisiekti ir bendrauti. Socialiniai tinklai kuria pagundas, kurioms atsilaikyti labai sunku.“

B. Mooney'us perspėja: „Nepasirikite - emocinė išdavystė, net be intymumo, yra ne mažiau pavojinga jūsų santykiams. Jums atrodys, kad nedarote nieko neleistino, bet jei jūsų veiksmai skaudina jūsų partnerį, turėtumėte liautis. Tiesiog paklauskite savęs, kaip jaustumėtės, jei taip elgtųsi jūsų partneris? Prisiminkite, kad ir žmogus, su kuriuo flirtuojate, turi šeimą. Jei tikinate save, kad jūsų flirtas tėra niekai, kam dėl tokių niekų rizikuoti dvejomis santuokomis? - klausia B. Mooney'us. Jis persėja: - Emocinis ryšys daug stipresnis nei fizinis.“

Jei surizikavote, o jūsų partneris sužinojo apie jūsų flirtą, pripažinkite savo kaltę ir paprašykite atleidimo. „Nesiginkite ir neneikite savo veiksmų. Neteisinkite savęs. Tiesiog atsiprašykite ir pasakykite partneriui, kaip džiaugiatės, kad kartu gyvenate, priminkite už ką jį vertinate“, - pataria B. Mooney'us.

alfa.lt

Paskelbta: 2012.04.11