Dabarprisijungę:
58 100
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ko tikėtis iš pirmo pasimatymo?

Pirmieji pasimatymai daugumai – romantiški ir jaudinantys potyriai, tačiau kitiems tai daug streso kainuojanti patirtis. Norite pasirodyti kaip galite geriausiai, o kartu ir mėgautis nuostabiomis akimirkomis bei būti geru klausytoju? Norite atrodyti nepaprastai, tačiau neiššaukiančiai, taip pat trokštate skleisti gerą aromatą? Kai kurie mėgsta suplanuoti net menkiausias detales, prieš eidami, kiti – siurprizų ir spontaniškumo gerbėjai. Prieš eidami į pasimatymą, atsipalaiduokite. Pasitikėkite savimi. Nesitikėkite per daug, nes galite nusivilti.

Smagus laikas

Iš pirmojo pasimatymo dažniausiai tikimasi smagiai praleisti laiką ir, be abejo, pažinti naują žmogų. Dauguma žmonių mėgsta kalbėti apie save, tad pasiruoškite klausyti. Kai kalbėsite apie save, nepamirškite pasitikėjimo savimi. Parodykite, kad džiaugiatės tuo, kas esate. Jūsų pasimatymo partneris gali kalbėti apie dalykus, kurie jums pasirodys netinkami ar tuo pačiu metu prajuokins. Nedarykite skubotų išvadų.

Numatykite jaudulį

Nesistenkite parodyti savo jaudulio – per pasimatymą būsite nervingas. Pradžioje pasimatymo pajuokaukite. Tai padės nuraminti nervus ir pagelbės jums atsiskleidžiant. Tai tarsi nerašyta taisyklė: per pasimatymą jūs neišvengiamai padarysite keletą klaidų – taigi giliai įkvėpkite, jei jaučiate, kad jaudulys prasiveržia.

Paprasti dalykai

Dažniausiai pirmieji pasimatymai prasideda maistu, o neretai baigiasi pirmuoju bučiniu. Venkite maisto, kuriame yra svogūnų, česnakų, pupelių ar prieskonių – tai gali sudirginti pilvą ir sugadinti burnos kvapą. Apribokite alkoholio vartojimą iki vieno gėrimo, nepamirškite kišenėje turėti gumos ar mėtinių saldainiukų. Nesitikėkite, jog jūsų pasimatymo partneris – ponas tobulasis. Tad nespręskite apie viską iš pirmo pasimatymo. Gali būti, kad įsimylėsite.

Spontaniškumas

Daugumai žmonių pirmieji pasimatymai puiki proga suprasti, ar nori antrojo. Kai kuriems žmonėms patinka spontaniškumas bei nauji potyriai per naujus pasimatymus, tad nesistenkite persipuošti, nes pasimatymą galite baigti kopinėdami kalnais. Tiksliai išsiaiškinkite, ką ketinate veikti, tada tinkamai pasirinkite aprangą.

alfa.lt

Paskelbta: 2011.06.28