Dabarprisijungę:
478 592
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Kaip žinoti, ar žmogus jums skirtas

„Kaip žinoti, ar šis žmogus skirtas man?“ Šis klausimas iškyla daugeliui, tačiau atsakymas, deja, gana sudėtingas. Štai dvi priežastys, kodėl žmonės kuria santykius: jie nori jaustis mylimi bei saugūs ir trokšta dalintis dvasine ir fizine meile su kitais.

Jei jaučiatės nesaugus ar vienišas, tikėtina, jog ieškosite žmogaus, kuris užpildytų vidinę tuštumą ir suteiktų jums pilnatvę, kurios siekiate. Ieškosite to, kuris vertintų jus.

Problema ta, kad niekas negali padaryti to už jus, turite išmokti elgtis savarankiškai. Neretai mums patrauklūs žmonės yra tie, taip pat įskaudinti, kaip ir mes patys, arba ieškantys meiles kaip ir mes. Kiekvienas žmogus trokšta to, kuris užpildytų jo tuštumą, tačiau galiausiai suvokia, kad nė vienas neturi, ką duoti. Taigi galima teigti, jog nė vienas nėra skirtasis, kai kalbama apie santykius, vedamus vienpusiško meilės troškimo ir noro ja dalytis.

Tad užuot uždavę klausimą „ar šis asmuo skirtas man?“, klauskite, ar esate tas, kuris formuoja santykius, nes yra kupinas meilės ir nori ja dalytis? Klauskite, ar esate tas, norintis ne tik gauti, tačiau ir duoti?

Dauguma santykių žlunga dėl to, kad partneriai lieka nusivylę, nes negauna to, ko tikisi. Bet kai žmogus nežino, kaip mylėti ir vertinti, susikurti vidinį saugumo jausmą, jis negali to suteikti savo partneriui, nors tikisi iš jo to paties.

Gana nesunku sužinoti, ar asmuo skirtas jums, jei santykiuose drauge mokotės mylėti ir dalytis meile. Asmens, atviro savęs pažinimui, norinčio augti tiek dvasiškai, tiek emociškai, atsakingo už savo paties saugumą nesuvilios tas, siekiantis naudos tik sau.

Žinojimas, ar žmogus skirtas jums, neatsiras iš karto. Gali trukti mėnesius išsiaiškinti, ar asmuo tikrai toks, koks teigia esantis. Iš tiesų, nepažinsite žmogaus tol, kol neišsiaiškinsite, kaip žmogus elgiasi konfliktų metu. Kai kurie žmonės atrodo mylintys ir rūpestingi, tačiau tik iki konfliktų. Svarbu žinoti, kaip žmogus susidoroja su pykčiu.

Konfliktų išvengti neįmanoma. Tačiau, jei abu partneriai nėra pasirengę būti atviri, mokytis vienas iš kito, neišspręsti konfliktai galiausiai sugriaus jų santykius.

Jie esate atviras pažinimui ir norui dalytis meile, štai trys pagrindiniai santykių elementai.

Reikalinga aistros kibirkštis. Jei žmogui nepajaučiate fizinės ir dvasinės aistros per pirmuosius šešis buvimo drauge mėnesius, tikėtina, jog aistra neišsivystys.

Abu turite būti rūpestingi ir užjaučiantys.

Abu turite norėti išspręsti problemas. Pamirškite mintis apie savanaudišką konflikto laimėjimą.

Kiti elementai – bendri interesai, vertybės – taip pat svarbūs, tačiau be pastarųjų trijų negebėsite išlaikyti ilgalaikių ir pilnaverčių santykių.

alfa.lt

Paskelbta: 2011.06.27