Dabarprisijungę:
620 812
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Dešimt signalų, kuriuos siunčia moters kūnas

Moters kūnas – tai meno kūrinys, nusipelnęs, kad juo būtų žavimasi. Ir visai nesvarbu, ar moteriai esant nuogai, ar apsirengus. Ir jei negalite atplėšti akių nuo jos sėdynės ar krūtinės, štai jums 10 ženklų, kaip suvokti, ką moteris jaučia ar mąsto.

Akies vyzdžiai. Jei mergina jaučiasi jaudinama jūsų, ne tik fiziškai, jos vyzdžiai išsiplečia. Taip yra todėl, kad jos kūnas yra užprogramuotas reaguoti į susijaudinimą – smegenys perduoda signalą akies rainelei įsileisti daugiau šviesos. Tyrimas rodo, jog moterys su išsiplėtusiais vyzdžiais vyrams yra patrauklesnės.

Blakstienos. Stebėkite ją ilgiau nei minutę. Jei ji mirksi dažniau nei paprastai (paprastai tai 15 kartų per minutę), gali būti, jog ji vartoja kontraceptines tabletes. Moterys, vartojančios kontraceptines tabletes, mirksi 32 proc. daugiau nei tos, kurios šių tablečių nevartoja. Tačiau ką tai reiškia jums? Pademonstruokite jai pačią bjauriausią savo grimasą. Dėl kintančių hormonų moteris, vartojančias hormonines tabletes, traukia grubių bruožų vyrai.

Smegenys. Gėrimas po gėrimo ir jūsų būklė jau abejotina, tačiau moters alkoholis tarsi neveikia. Moteris ir vyrus alkoholis veikia skirtingai: vyrai nebejaučia ribų, o moterys neretai jaučiasi nuslopintos. Jei norite smagiai praleisti laiką, nevaišinkite jos dideliu kiekiu stipriųjų gėrimų. Vietoj to, pašokite. Tyrimai rodo, jog greita muzika moteris paverčia labiau bendraujančiomis.

Pilvas. Norite žinoti, ar tai tinkamas laikas iškelti sudėtingą klausimą? Galite pajusti, ar ji jaučiasi atsipalaidavusi, atkreipdamas dėmesį į jos kvėpavimą. Jei jos pilvas sumažėja kaskart įkvėpus, ji kvėpuoja paviršutiniškai, o tai byloja apie stresą. Laikykite atstumą. Jei pilvas išsiplečia, ji kvėpuoja giliai ir ritmiškiau – tai atsipalaidavimo ženklas. Galite pradėti pokalbį.

Nosis. Jos uoslė yra aštriausias jutimo organas ryte. Tai puiki priežastis iškart išsivalyti dantis arba nustebinti merginą savo kulinariniais sugebėjimais. Beveik 90 proc. skonio iš tiesų yra kvapas. Palepinkite ją pusryčiais lovoje. Aromatai, anot tyrimo, padidina kraujo tekėjimą į vaginą, tad tai gali nuvesti prie visai kitų ryto malonumų.

Krūtinė. Žvilgsnis į jos krūtinę glamonių metų sujaudina jus. Tai įvyksta dėl kraujospūdžio ir kraujo cirkuliavimo pakitimų drauge su padažnėjusiu kvėpavimu ir pulsu. Ženklas, kad viskas gerai – moters krūtys gali padidėti iki 25 proc. pačiame įkarštyje.

Nugara. Beveik pasiekusi orgazmą sekso metu, ji išlenks savo nugarą. Laikykite ją už nugaros ir judėkite tuo pačiu ritmu. Nepasiduokite, palaikykite tą patį ritmą, iki kol ji pasieks kulminaciją. Ji atsimokės už tai daugiau nė galite įsivaizduoti.

Nagai.  Atkreipkite dėmesį į jos pirštus. Tarp dažniausių depresijos ar susirūpinimo ženklų – odos draskymas ir nagų kramtymas. Jei pastebite ją tai darant, nieko nesakykite. Tai gali ją dar giliau įsukti į šią spiralę. Vietoj to, švelniai patraukite jos ranką, suspauskite ją, palaikykite. Leiskite įtampai praeiti.

Tarpukojis. Jei pakankamai gerai pažįstate merginą ir žinote jos menstruacijų ciklą, taip pat žinote, kada jos neliesti. Moters seksualinė motyvacija yra aukščiausia, vykstant ovuliacijai. Įspėjimas: tuo metu jis labiausiai linkusi pastoti.

alfa.lt

 

Paskelbta: 2011.06.22