Dabarprisijungę:
50 102
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Jeigu moteris nori ištekėti už milijonieriaus

Tadas Garmus. Parengta pagal Sarah Vine straipsnį „Turtingesniems, mmm..., turtingesniems“

Pasaulyje labai daug turtingų vyrų: Amerikos žurnale „Money“ neseniai buvo paskelbta, kad šiuo metu pasaulyje gyvena nepaprastai daug labai turtingų vyrų. Dauguma jų susikrovė turtus dirbdami sunkiai ir greitai, dažniausiai tokiose veiklos sferose, kurios reikalauja tiek geležinių nervų, tiek talento bei intelekto. Bet, kaip sakoma, kur yra lobių, ten netrūksta ir aukso ieškotojų.

Pastarųjų yra tiek daug, kad, norinčios tapti didelių namų šeimininkėmis, moterys dabar gali lankyti pamokas ir seminarus, kurie padėtų joms užkariauti turtingo milijonieriaus širdį. Kursų kainos svyruoja nuo 50 iki 500 dolerių. Vienok aukso ieškotojoms reikėtų labai rimtai ruoštis. Jų tikslas nėra suvilioti dideliu intelektu nepasižymintį gražuolį su paveldėta milijonine sąskaita banke. Jas domina labai išsilavinę, motyvuoti, savo pačių pastangomis iškilę vyrai, kuriuos sunku apgauti miegamajame, nes daugiausia laiko jie praleidžia kambaryje, kuriame renkasi direktorių taryba. Patarimai beieškančioms:

Žurnalas „Money“ paruošė instrukcijas, padedančias prisivilioti multimilijonierių. Tai ilgai trunkantis procesas, prasidedantis vietinio turtuolio pasirinkimu ir pasibaigiantis prisijungimu prie jam pažįstamų žmonių rato. Instrukcijose pateikiami svarbiausi patarimai, pavyzdžiui, moteris turėtų persikelti į jo gyvenamą vietovę (netgi jeigu tai būtų susiję su gyvenimu „batų dėžėje“, – svarbiausia, kad ji galėtų „netyčia“ sutikti jį savo vietiniame „Starbucks“), domėtis jo interesais (menas, sportas ir pan.) ir susidraugauti su pagyvenusiomis įtakingomis damomis, kurios galėtų netyčia suvesti ieškančiąją su pasirinktu milijonieriumi.

Milijonierių erdvūs namai verčia juos ieškoti būdų užpildyti dideles tuščių sienų ir foje erdves. Tai reiškia, kad jie pastoviai ieško paveikslų, skulptūrų ir kitokių meno kūrinių. Moterys taip pat galėtų ieškoti ten, kur ieško jie... Jos galėtų investuoti pinigus tapdamos menininkų draugijos narėmis - tai suteiktų joms įvairias galimybes, įskaitant priėmimus, didelių parodų privačias peržiūras ir pakvietimus į specialius įvykius, tokius kaip bienalės, meno aukcionai, lankytis kasmetinėse iškilmėse ar dalyvauti pietuose. Tai kainuotų jums apie 1000 dolerių, tačiau tai daryti verta.

Slepiamas šiurkštumas: Tačiau ieškančios moterys turėtų būti budrios. Uždirbantys nemažas pinigų sumas vyrai nėra švelnūs kačiukai. Išskyrus tuos, kurie pasižymi unikaliu, turinčiu paklausą ir ryškiu talentu (futbolininkai, pop žvaigždės ir pan.), kiti turtingi vyrai nebūna tokie gailestingi. Jie gali visa tai pakankamai gerai paslėpti, sakykime, subtiliu vyno skoniu, tačiau turto siekimas, ypač jeigu verslo pradžia buvo sunki, gali žmogaus sielą padaryti šiurkščia. Kai pinigai yra svarbiausias motyvas, tada jais matuojama viskas - daiktai, žmonės, jausmai. Ir niekas geriau nežino pinigų vertės, kaip savo paties pastangomis iškilęs vyras. Santykiuose visa tai gali įkyrėti. Moteris gali būti graži, protinga, inteligentiška ir žavinga; tačiau sutikdamas remti išlaidingą jos gyvenimo stilių, visose kitose bendro gyvenimo srityse milijonierius priiminės sprendimus nesitardamas su ja. Pavyzdžiui, moteris gali būti išvargusi ir norėti anksčiau atsigulti, tačiau jeigu jis sugalvojo nueiti į triukšmingą puotą, ji turės išlyginti rūbus, apsiauti batelius su aukštais kulniukais ir išeiti kartu su juo. Būna ir taip, kad tik ką pagimdžiusios, sunkiai prisiversdamos šypsotis turtingų vyrų moterys eidavo prie pietų stalo linksminti korporacijos klientų.

Kai meilužė tampa žmona: Sunku būti multimilijonieriaus žmona, netgi jeigu po sunkios dienos ji galėtų atsigulti ant švelnios Frette paklodės, galvą atremdama ant 200 svarų vertės vengriškos žąsies plunksnų pagalvės. Viena iš pagrindinių problemų - kitos moterys. Tris kartus vedęs James Goldsmith yra pasakęs: „Kai turtingas žmogus veda savo meilužę, jis sukuria „laisvą darbo vietą“ naujai meilužei“. Teisingiau niekas kitas nebuvo pasakęs. Jeigu jums pavyko užimti pirmos žmonos vietą dėl savo lanksčios jaunos figūros, neapsunkintos vaikais ar amžiumi, tai žinokite - jūs susidursite su baisia įtampa. Pardavę save kaip Ferrari, jūs turėsite tokia ir likti. Bet ... maždaug kas keleri metai Ferrari išleidžia naują modelį (čia blizganti rankena, ten naujas elektrinis prietaisas, didesnis įsibėgėjimo greitis ir pan.) - to reikia jų svarbiausiam klientui. Belieka priminti, kad niekada netrūks gražių, protingų, jaunų moterų. Kad ir kaip labai besistengtumėte, su laiku amžinai kovoti negalėsite. Sekinantis gyvenimas: Tuo tarpu, kai kitų vyrų žmonos ir motinos perdaug savęs nevaržydamos pereina į vidutinį amžių, milijonierių žmonos turi „įtilpti“ į savo 10 dydžio džinsus praėjus vos kelioms savaitėms po dvynukų gimdymo; žiūrėdama televizorių ji privalo nustoti valgiusi šokoladu padengtus žemės riešutus; turi jaudintis dėl mažiausios savo raukšlelės. Tai tikrai nėra lengva. Geras vedybas lydi abipusė pagarba. Jeigu milijonierius labiau už bet ką vertina pinigus (o panašu, kad tiek daug save aukojęs jis taip ir darys), vadinasi, jis mažai gerbs kiekvieną, kuris negali pats savimi pasirūpinti. Jis gali panaudoti pinigus kaip svertą, skirtą ne tik kontroliuoti, bet ir manipuliuoti jumis ar net sumenkinti jus. Jeigu tradicine vedybinio konflikto priežastimi paprastai būna neturėjimas pakankamai pinigų, tai tokia pat priežastimi gali būti ir turėjimas perdaug pinigų. Pinigai, o ne prisirišimas tampa santykių valiuta.

Toms, kurios neišsigando: Jeigu vis dar esate apsisprendusi tekėti už milijonieriaus, geriausia tekėti, kai jis dar tebėra neprityręs magnatas. Bent jau turėsite tam tikrą bendrą patyrimą, kuris nėra susijęs su dideliais pinigais. Jūs gautumėte pusę viso turto, jeigu jis galų gale pabėgtų su dvigubai jaunesne moterimi. Šiuo požiūriu aukso ieškotojos turėtų įsitikinti, kad jūsų vedybos įvyks Britanijoje. Skyrybų įstatymai moterims yra palankesni Britanijoje, nei bet kurioje kitoje pasaulio šalyje ir, kas svarbiausia, jie įvertina būsimas vyro pajamas. Jeigu moteris išteka kitoje kurioje nors šalyje, tai kad ir kokios romantiškos vestuvės bebūtų, ji turėtų žinoti, kad skyrybos gali būti palankios vyrui. Bet vėlgi, jeigu moteris ieško milijonieriaus, tai didelė tikimybė, kad ji visa tai žino.

Informacijos šaltinis www.londonozinios.com

Paskelbta: 2010.09.15