Dabarprisijungę:
122 176
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Fatališka moteris: kodėl vyrai jos taip geidžia, o moterys bijo?

Parengė Rūta RamaCi

Pasaulyje yra daug moterų, įvairių rasių, tautybių, mentaliteto, tačiau yra vienas moters tipas-fatališka moteris. Šis žodis daug kam kelia susidomėjimą, baimę, paslaptingumą. Šiais laikais yra labai madingas fatališkos moters tipažas, kodėl moterys nori būti panašios į ją, o vyrai negali atsilaikyti šios moters kerams?

Taigi kas toji mistinė moteris ir kuo ji taip traukia vyrus? Iš lotynų kalbos šaknis fatalis reiškia-likimas,fatliškas-neišvengiamas, likimo lemtas. Fatališka moteris kur ji bebūtų, ką bedarytų, ji išsiskiria iš kitų moterų tiek savo išvaizda tiek gyvenimo būdu. Ji elegantiška, kerinti, įsimenančių veido bruožų,išsilavinusi, turi gerą stiliaus nuojautą, ji tokia moteriška, bet kartu savarankiška ir niekada nebūsianti vyro žaisliuku.

Tai tokia moteris kurią pamačius atsisuka tiek vyrai tiek moterys, vyrai jos geidžia, o moteris įkvepia savo apsirengimu ir elegancija, kuri yra įgimta. Tačiau yra dažnai sakoma, kad tokia moteris gyvenime yra nelaiminga. Ji yra medžiotoja, nenurimstanti siela, o meilę ji suvokia skirtingai negu daugelis kitų moterų, labiau ji išvis netiki meile. Ji tarsi yra užprogramuota keršyti vyrams vien todėl, kad jie -vyrai ir dauguma moterų kenčia nuo jų nepastovumo ir išdavysčių. Fatališka moteris niekada sau neleistų verkti dėl vyro ir taip jį pamilti, kad pametusi galvą bėgiotų iš paskos, tai ne jai. Kadangi ji gerai išmananti vyrų psichologiją ir gerai juos perprantanti, jai nelengva nustatinėti savo taisykles, bet daryti taip, kad vyrai to nepastebi ir netgi galvoja, kad jie yra didžiausi santykių šeimininkai. Tai yra tarsi jos medžioklė, o sumedžioti didelį bizoną yra kur kas malonesnis jausmas nei mažą zuikutį, todėl ji renkasi išsilavinusius, geros socialinės padėties, stiprius vyrus. Tokie vyrai ją labiausiai traukia, o didžiausią pasitenkinimą jaučia matant juos einant iš proto.

Ji tą sugeba subtiliai padaryti tiesiog reikia truputėlį abejingumo, neatsiduoti iki galo ir nuolatinis subtilus flirtas, tai jos koziris. Žinoma ji yra moteris ir moka labai kaštai mylėti, tiesiog jos gudrybė nesuskysti ir nesikabinti vyrui ant kaklo, o leisti jam ją sumedžioti, kaip ''gazelę'' lankoj. Tokiu atveju ir vyras jaučiasi tikru vyru ir ji pamaloninta, bet giliai širdyje ji žino- ne tu, o aš tave suviliojau... Sumedžiota ir sumedžiojusi ji neatsipalaiduoja, žino, kad aistrą reikia kurstyti jei nori išlikti jam vienintelė ir niekada nepamiršta, tuomet pasitelkia visas savo gudrybes ir puikiai naudojasi duotais gamtos privalumais. Svarbiausias jos tikslas išvesti kiek galima vyrą iš proto, juk taip malonu stebėti kaip visuomenėje gerbiamas stiprus vyras prie tavęs pavirsta naiviu avinėliu, kuris atrodo viską padarytų, kad dar susitiktų su šia moterimi. Taip prasideda žaidimas. Todėl neretai moterys ją vadina intrigante, o į savo būrį nenoriai įsileidžia. Todėl dažnai fatališka moteris neturi daug draugių, ji geriau jaučiasi vyriškoje kompanijoje, kur mažiau pavydo.Tokią moterį vyrai sutikę savo kelyje, supranta, kad tai neeilinė moteris, kad ji išsiskiria iš prieš tai turėtų, tai juos dar labiau masina.

Ypač šiais laikais labai lengvai merginos atsiduoda, vyrams tai nebeįdomu, nebeleidžia jiems pasijausti tikriems vyrams, todėl fatališka moteris juose pažadina tą jausmą, įgauna vyrai pasitikėjimo, neretai pasijaučia ''karaliais''. Todėl vyrai tokiomis moterimis labai žavisi trokšta jų kaip savo vyriškumo įrodymo ir nesvarbu kur ta aistra jį nuves, jis brenda per ją neatsigręždamas. Neretai tokia moteri būna ir mūza, įkvepia menininkus, kurie ypač jaučia moters grožį ir išskirtinumą, kas visais laikais buvo labai vertinama. Tai moteris-vaikščiojantis gamtos paveikslas. Tačiau jai meilė tai žaidimas, kurio tikslas suvilioti ir palikti, tik tokiu būdu ji įsirašys į vyro gyvenimą amžiams ir tai bus jos didžiausias meilės įrodymas. Ji atiduos visą savo aistrą jam, panardins į savo kerus, bet visada ateis laikas pabaigai, nes ji žino visi geri dalykai netrunka amžinai.Meilei ateina galas, kai moteris pradeda skalbti vyrui kojines ir laukti su vakariene kiekvieną dieną- tai realybė, nuo kurios ji bėga.

Tikra fatališka moteris visada išliks tarp dangaus ir žemės...

Paskelbta: 2010.07.19