Dabarprisijungę:
94 170
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Switch On: viena žvakutė ir kibiras šampano!

Jei Karlsonas mėgtų šampaną taip pat kaip uogienę, sausio 24-osios vakarą jo propeleris zvimbtų ties naktinio klubo Men’s Factory stogu. Švęsdami pirmąjį gimtadienį “Switch On” rengėjai įrodys, kad gausūs malonumai neprivalo kenkti nei dantims, nei figūrai. Net žinant, kad keistas žemaūgis su sraigtu ant nugaros į klubą greičiausiai nebūtų įleistas, smagesnio stogo tą ketvirtadienį Karlsonas nerastų niekur.

Nuobodžiauti nemėgstantys ir kitiems to daryt neleidžiantys didžėjai Lukis ir Chica žada pasirūpiti, kad minint pirmąją “Switch On” sukaktį gausiai kilnotųsi kojos, širdys, stogai ir šampano taurės.

Dėliodami muziką vakarėlių rezidentai vadovaujasi vieninteliu kriterijumi: pilna šokių aikštelė. Tad gimtadienio proga jie ruošia ypatingus setus iš geriausių šokių muzikos kūrinių praėjusiais metais, kuriuos pagardins šviežiausi House, Electro, Progressive ar Breaks ritmai.

Monotonijos į vakarėlius visus metus neįsileidusi “Switch On” komanda žada, kad gimtadienio puotoje nebus net užuominos į nuobodulį. Kūnų ir sielų apšilimui iki vidurnakčio bus išpilstytas visas kibiras šampano, o netikėtai prireikus išsikviesti pastiprinimą dušo kabinos durys bus atviros kiekvienam.

Įėjimas: 20Lt; su Club.lt kortele – 15Lt. Klubo nariams ir draugams – Nemokamai.
Paskelbta: 2008.01.21