Dabarprisijungę:
374 484
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Visoje Lietuvoje bus ieškoma geriausio Muzikos Perlo.

Net tris mėnesius VšĮ „Muzikos perlai“ ir internetinis naujienų portalas panele.lt, pasitelkę į savo komandą būrį žinomų Lietuvos žmonių, ieškos Lietuvos miestuose ir miesteliuose talentingų muzikos perlų. Šis konkursas – puiki galimybė dainuojantiems Lietuvos gyventojams pasirodyti ir įgyvendinti savo svajonę, finaliniame etape mesti iššūkį žinomam Lietuvos dainininkui ir galbūt net jį nugalėti. Konkursas vyks keliais etapais. I- asis etapas - daugiau nei 20-tyje Lietuvos miestų ir miestelių, bus išrinktas geriausiai dainuojantis to miesto ar miestelio Muzikos Perlas, Dalyviai atliks po vieną pasirinktą karaokė arba savo kūrybos dainą, vyks išankstinė registracija internete: www.panele.lt/muzikosperlas

Atrankinių turų laikas ir vieta:

Lapkričio 20 dieną, pradžia 21 val. Radviliškyje, smuklėje "Žarija";
Lapkričio 21 dieną, pradžia 21 val. Joniškyje klube "Žilvinas"
Lapkričio 27 dieną, pradžia 21 val.Gargžduose, kavinėje "Lijo"
Lapkričio 28 dieną, pradžia Plungėje, klube "Galera"
Gruodžio 4 dieną, pradžia 21 val. Jonavoje, kavinėje "Geltonas baras"
Gruožio 5 dieną, pradžia 21 val. Mažeikiuose, klube "Bildukas"
Gruodžio 11 dieną, pradžia 20val. Druskininkuose, klube "Amber"
Gruodžio 12 dieną, pradžia 22 val.Alytuje, klube "Voro fortas"

Po Naujųjų metų yra numatyti atrankiniai turai šiuose miestuose: Šilutėje, Tauragėje, Vilkaviškyje, Marijampolėje, Utenoje, Raseiniuose, Kėdainiuose, Telšiuose, Panevėžyje, Rokiškyje, Šiauliuose, Kaune ir Klaipėdoje.

II etapas- 2 pusfinaliai: Šiauliuose ir Klaipėdoje, į kuriuos pateks po 1 geriausią tam tikro miesto ar miestelio Muzikos perlą, (dalyviai bus informuoti į kurio miesto pusfinalį jie patenka). Pusfinaliuose jie atliks po 2 karaokė dainas, 1 – pasirinktą, kitą – išsitrauks burtų keliu. Pusfinaliuose bus išrinkti du geriausiai pasirodę dalyviai.

III etapas – Didysis finalas Vilniuje. 4 geriausi Lietuvos Muzikos perlai susirungs su 4 žinomais Lietuvos atlikėjais, Vyks 4 kovos, dalyviai atliks po 2 pasirinktas ir 2 burtų keliu išsitrauktas karaokė dainas, kurių nugalėtojas bus apdovanotas „Geriausio Muzikos perlo“ unikalia statulėle bei įspūdingais prizais.

Konkurso dalyvius vertins kompetetinga komisija, kurią sudarys žinomi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai (50 proc.) ir publika(50 proc.), slaptu balsavimu išsirinks savo favoritą. I ir II konkurso etapuose taip pat dainuos žinomi Lietuvos atlikėjai.

Pagrindinis prizas: dainos įrašas, naujas įvaizdis, populiarumas, reklaminė kampanija.

Reikalavimai dalyviams:

•turėti 16 metų ir daugiau;
•mokėti dainuoti;
•jei turi savo mėgstamos dainos minusą – atsinešk, dainuoji, grodamas gitara -puiku, turi balsą, bet nežinai ką dainuoti – ne bėda, mes tau pasiūlysime didžiulę karaoke dainų fonoteką;
•noras užkariauti Lietuvos didžiąją sceną;
•noras išbandyti save;
•dalyvio mokestis – 10 Lt.

Prie šio projekto prisidėjo knygynas „Baltos lankos“, parduotuvių tinklas „Sarma“, muzikos prekių parduotuvė „Tamsta“
Paskelbta: 2009.11.12