Dabarprisijungę:
40 76
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Lick my B-day: Audrew Kolesnikov (Driule XL) B-day celebration.

Jau lapkričio 7-ąją dieną, šeštadienį, visų „HELIOS“ klubo lankytojų laukia neeilinis renginys – čia bus švenčiamas gerai visiems pažįstamo dj‘aus – Audrew Kolesnikov gimtadienis kartu su „1st Agency“ šokėjų modelių agentūra, kurią sudaro jauna ambicinga profesionalų komanda, dirbanti su garsiausiais naktiniais klubais, žinomiausiais renginių organizatoriais bei įmonėmis užsienyje ir Lietuvoje. Kaip teigia patys agentūros savininkai: “1st Agency” agentūra - tai vieta, kurioje susitinka grožis, elegancija, profesionalumas, seksualumas ir kūryba,- o visą šią sintezę jūs galėsite išvysti jau artėjantį šeštadienį tik „Helios“ klube vyksiančiame karčiausiame vakarėlyje visame mieste!!! „Lick My B-Day“ organizatoriai su Audrew Kolesnikov priešakyje teigia, jog vakaro metu lankytojai išvys ne tik rekordinį skaičių „PureStarAgency“ ir „1st Agency“ go-go merginų, bet ir atras iš esmės pakeistą naktinio klubo aplinką su VIP zona, į kurią galės patekti tik artimiausi Driule XL draugai bei svečiai! Tad jei iki šiol neturi pakvietimo į Driule XL gimtadienį – nedvejok ir bandyk su juo susisiekti, kadangi jų skaičius ribotas. Tuo tarpu renginio pavadinimą - „Lick My B-day“ pateisins vakarėlio dalyviams rengiama staigmena!!!

Driule XL – vienas iš kelių Lietuvos didžėjų, kuris ypač dažnai groja užsienyje. Jo plokštelės jau šokdino tūkstančius žmonių Prancūzijoje, Monake, Italijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje bei kitose Vakarų Europos šalyse, jo turai neaplenkė ir Rusijos, Ukrainos.DJ Driule XL talentas ir savita elektroninės muzikos samprata jam atvėrė duris į kultines „Amnesia”, „Pacha” erdves, didžiausią pasaulio klubą „Privilege” naktinio gyvenimo sostinėje Ibizoje. Didžėjus yra grojęs brangiausiame slidinėjimo kurorte Courchevel, Kanų ir San Tropez klubuose bei auksiniuose paplūdimiuose su Swedish House Mafia, Ronn Caroll, Tocadisco ir Prancūzijos žvaigždėmis Bob Sinclair, Martin Solveig, David Guetta.

Tuo tarpu lapkričio 7-ąją dieną vietoj torto su žvakutėmis pats DJ Driule XL pažadėjo atsinešti seksualumu pagardintos muzikos bei atsivežti geriausių go – go merginų, kuriomis galės mėgautis visi gimtadienio svečiai. Tad dabar jau turbūt ir patys suprantate, jog šio vakarėlio tiesiog negalima praleisti. Iki susitikimo lapkričio 7d. – „HELIOS“ klube, kur gimtadieninius setus jubiliatui dovanos geriausi Lietuvos dj‘ai.

www.heliosclub.lt
On stage:
AUDREW KOLESNIKOV aka DRIULE XL (celebration set)
RECOCO
SOPRANO
MARCHELO

LICKING SHOW BY:
EROTIC LADIES
and
PURE STAR DIVAS

balsuok/vote for driule xl on
www.thedjlist.com/djs/DRIULE_XL/

more info.:
www.purestaragency.com
www.myspace.com/driulexl
Paskelbta: 2009.11.02