Dabarprisijungę:
456 600
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Heaven“ klube bus keliamos muzikos sklidinos taurės!

Šeštadienį, sausio 19-ąją, Vilniaus naktiniame klube „Heaven“ vyks rezidento DJ Lynnie gimtadienio puota, kurios metu dosnusis sukaktuvininkas žada staigmeną melomanams – puikia nuotaika per „Lynnie Birthday Celebration!“ drauge su juo rūpinsis net 11 Lietuvos didžėjų, kurių kiekvienas skyrė po vieną savo naujausią, niekur iki šiol neskambėjusią kompoziciją išskirtiniam Lynnie miksui.

Kompiliacija „Lynnie Birthday Celebration!“, verčianti išskleisti sparnus ir su džiaugsmu pasitikti rytojų, kuris neabejotinai bus dar geresnis už šiandieną, 100 kompaktinių plokštelių pavidalu bus nemokamai išdalyta renginio lankytojams, kad šio vakarėlio įspūdžiai jų širdyse dar ilgai neblėstų. Klausydamiesi mikso, ne tik prisiminsite vakarėlio atmosferą, bet ir sužinosite, kokių naujausių tendencijų esama talentingų lietuvių didžėjų ir prodiuserių kūryboje. Kompiliacijoje sudėti jos pavyzdžiai – iki šiol niekur neskelbtos ir neišleistos „promo“ kompozicijos.

Veiklusis didžėjus ir renginių organizatorius Lynnie puikiai mena savo muzikinės veiklos pradžią. Kaip ir daugelis jo kartos jaunimo, jis mėgo muziką, o pasitaikius galimybei išbandyti savo jėgas prie pulto netruko ja pasinaudoti. Pramokęs miksuoti, jis ėmė groti renginiuose ir pats juos organizuoti. Netrukus gabų atlikėją pastebėjo DJ Sun. Jis pakvietė Lynnie prisidėti prie didžėjų bei prodiuserių komandos „Mixteam“, kuri tuomet tik formavosi, o šiuo metu yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir toli už mūsų krašto ribų.

Kas toliau? „Banalu būtų svaičioti, kad noriu pasiekti tą patį, ką jau įgyvendino pasaulio elektroninės muzikos grandai. Tiesiog manau, kad einu savo keliu, ir ateityje džiaugsiuosi padaręs tai, kas buvo skirta būtent man. Sau pačiam gimtadienio proga linkiu, kad sektųsi vis geriau ir geriau, ypač – įgyvendinant mano artimiausius didelius planus, apie kuriuos kol kas galiu tik užsiminti”, – intriguoja Lynnie.

DJ Sun, garso technologijų žinovas ir muzikos kūrėjas Virus J bei talentingasis duetas „M&D Substance”, taip pat priklausantys „Mixteam“, šiuo metu rengia setus, kurie skambės jų komandos draugo gimtadienyje. Savo indėlį į šventines linksmybes įdės ir kiti didžėjai, kuriuos pažįsta ir mėgsta klubinė publika. Viena iš ryškiausių detalių muzikiniame šio vakaro paveiksle turėtų tapti „Pro-duce“ komandos nario Andy Lau – prodiuserio, ne vieno originalaus muzikinio projekto bendradarbio ir didžėjaus, kuriam yra tekę pultu dalytis su Eddie Amador, Phil Hartnoll iš „Orbital“, „Underworld“, James Lavelle bei Tiesto – setas.

Charizmatiškas Kauno klubo „Exit“ rezidentas Donatello, šiuo metu aktyviai grojantis ir organizuojantis renginius, į bendrą katilą įmaišys sodraus progressive. Funky prieskonio į vakarėlio atmosferą šliūkštels „Filtered Tools“ komandos atstovai Weax ir Donato. Jaunų ir perspektyvių didžėjų trijulė iš „Organzza“ komandos: Martynas M, Amenas ir Maya – pasistengs nesipešti dėl galimybės stoti prie pulto ir leistis vingiuojančiu tech house, progressive ir electro keliu.

Jeigu norite pasveikinti ir pamaloninti Lynnie, ilgai nelaužę galvos dėl to, ką jam padovanojus, imkite kartu draugų kompaniją ir nepamirškite šypsenų! „Geriausia dovana man būtų pamatyti pilną salę laimingų žmonių... kurie rankose laikytų po balionėlį!“ – gimtadienio tema improvizuoja šventės kaltininkas, vakarui, be kita ko, ruošiantis ir savo proginį setą, šampano bei specialių vaizdo projekcijų, kurios bus rodomos dviejuose dideliuose ekranuose.
Paskelbta: 2008.01.17