Dabarprisijungę:
48 82
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Naujasis „Pacha“ sezonas startuoja kupinas ryškių spalvų ir staigmenų.

Gėlių vaikai Ispanijos pakrantėse daugiau nei prieš 40 metų atrado sau mielą salą, kurioje galėjo nevaržomai puoselėti savitą gyvenimo būdą bei skleisti meilės ir taikos idėjas. Dabar ši sala tapo pasauline meilės ir taikos sostine, kurioje kiekviena diena kupina šypsenų, muzikos ir įsimintiniausių vakarėlių. Tai – Ibica! Jei ten kada nors esi buvęs - žinai, kad kiekvieną mėnesį „Pacha“ atiduoda pagarbą tiems, kas atvėrė pasauliui akis... tegyvuoja Hipiai!!! Tegyvuoja meilė ir taika!!! Vasariška nuotaika, ryškios gėlės, neišblėstantis vėjavaikiškumas, laimingi saulėti veidai ir laisvės džiugesiu pulsuojanti dvasia atkeliauja ir į Vilnių – naktinis klubas „Pacha“ pradeda naująjį sezoną karštu vakarėliu „Happy Hippy“. Jis startuos jau rugsėjo 4 dieną ir pateiks visą puokštę malonių staigmenų. Žaismingai ir jaukiai atsinaujinęs klubas lauks hipiškai pasipuošusių svečių. Nepamirškite platėjančių džinsų, egzotiškais ornamentais puoštų marškinėlių, margaspalvių karoliukų, ant galvos rišamų juostelių bei didelių apvalių akinių. „Hipiškiausiai“ atrodančių laukia dovana – įėjimas į vakarėlį nemokamai! Juk mes už pasaulį be pinigų!
Hipių ritmu judėti padės svečiai iš Latvijos - moderni violončelininkų grupė „Melo-M“. Savo pasirodymo metu jaunatviški, charizmatiški ir energija trykštantys vaikinai padės gerai žinomus kūrinius išgirsti naujai – sujungdami klasikinę muziką su pop bei roko stiliaus kompozicijomis. Rytų Europoje “Melo-M” yra vienintelė grupė, kurios visi nariai – profesionalūs ir tituluoti violončelininkai. Naujojo sezono atidarymo proga radijo stoties “Zip fm” atstovas Rolandas taip pat paruošė specialią programą. Jos metu skambės įsimintiniausius septintojo ir aštuntojo dešimtmečių hitai. Nuo “The Beatles“ iki Manfred Mann, nuo Jimmy Hendrix iki Cher, nuo „Culture Club“ iki „Fleetwood Mac“ – visi patys „pačiausi“, visi kurie savo dainomis keitė pasaulį.

Šeštadienis su Jonty Skrufff

Po taikaus ir šviesaus penktadienio šeštadienį atgal į klubą kvies Friendship Riots ir klubo “Pacha Ibiza” rezidentas Jonty Skrufff. Jokių tabu nepripažįstantis, visišką laisvę šokių aikštelėje skelbiantis lietuvaičių numylėtinis, neseniai tapęs “Pacha Ibiza” rezidentu, pažadėjo vakarą pripildytą geriausiomis emocijomis iš visų per šią vasarą aplankytų pasaulio kampelių.

Lakstydamas iš Vokietijos į Ibicą, iš Japonijos į Bahreiną ar Izraelį, Ukrainą, Honkongą, Tailandą, Prancūziją, Ispaniją, Olandiją, Norvegiją, Dubajų ar dar velniai žino kur, Jonty Skrufff ne tik sukelia savotiškas muzikos revoliucijas, bet dar spėja dirbti žurnalistinį darbą. Beje, šis užsiėmimas atsirado anksčiau, nei didžėjavimas. Asmeniniame elektroniniame žurnale “Skrufff.com” ekstravagantiškoji persona rašo apie muziką, kurią pati paskui groja ir rekomenduoja kitiems, pasakoja apie elektroninės muzikos kultūrą bei jos užkulsius bei dar daug, jo manymu, reikšmingų dalykų, tokių, kaip seksas, humoras, seksualinių mažumų teisės ar dar kažkas, apie ką masinėje žiniasklaidoje dažniausiai nekalbama.

Kartu su Jonty Skrufff už pulto stos Andy Lau bei prieš pop muziką nusiteikę The Sneekers. Verta paminėti, kad Jonty Skrufff po savo pasirodymo Vilniuje tiesiu taikymu šaus į Kauną, kur svečiuosis iki antradienio popietės. Šio ilgo vizito metu jis kartu su Andy Lau įrašinės naują kūrinį, kuris bus įtrauktas ir į šiuo metu kūrybos procese esantį Andy albumą.

Užburianti energija ir originali garsų gama drebins naktinį klubą “Pacha” visą savaitgalį. Dalinkime šypsenas, būkime ryškūs, spalvingi ir laisvi! Juk gyvename tik vieną kartą!
Paskelbta: 2009.08.31