Dabarprisijungę:
164 190
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Svarbiausioje vasaros diskotekoje Vilniuje - Ellen Allien ir Thomas Muller.

Prieš septynioliką metų viską pradėjusi Ellen Allien yra tokia madinga, kad ne tik sugeba pristatyti savo drabužių kolekcijas, bet ir išleisti vardinių „Adidas" batelių liniją. Jos kompozicijas galima išgirsti virš 100 rinkinių, jos vardą pamatyti ant didžiausių pasaulio festivalių plakatų. Vokietės pasirodymų grafikas užimtas mažiausiai pusę metų į priekį, todėl susitarti dėl antrojo šou Vilniuje buvo nepaprastai sudėtinga. Visgi bene garsiausia diskžokėja pasaulyje vėl pasirodys Lietuvoje. Naują „Natūraliai“ renginių seriją klube „Gravity“ pradėjusius „Swayzak“ ir T. Raumschmiere jau šį penktadienį, rugpjūčio 7 d., keis po super sėkmingo pirmojo karto grįžtanti techno diva Ellen Allien. Be jos į Lietuvą pirmą kartą atvyksta ir pačios Ellen Allien atrastas Thomas Muller. Kasdien populiarėjantis prancūzas klube „Gravity” pristatys savo gyvą elektroninės muzikos programą. Svečius iš rave sostine vadinamo Berlyno apšildys bei atšaldys Pagalvė ir Pupa.

Pusantrų metų derybų ir laukimo

Beveik septynis šimtus žmonių į savo pirmąją diskoteką klube „Gravity“ 2007-aisiais pritraukusi 40-metė panelės veidu yra kiekvieno pasaulio klubo geidžiamiausių didžėjų sąraše. Ellen Allien yra sėkmingo renginio garantas. Bet tai neturėtų stebinti. Apie šią techno deivę pasaulio muzikos ir madų žurnalai parašę tiek daug, kad surinktos citatos bei komplimentai užpildytų kelis pranešimus spaudai.

Šokių muzikos „mašiną“ liaupsina ir giria ne tik žurnalistai bei viso pasaulio elektroninės muzikos gerbėjai, bet ir kolegos - vienas už kitą garsesni prodiuseriai bei diskžokėjai. Savo simpatijų Ellen Allien neslepia jokių pristatymų nereikalaujantys - „Modeselektor”, DJ Hell, James Zabiela, Richie Hawtin, Apparat, Sven Vath, Ricardo Villalobos ir begalė kitų.

Tikra šokių muzikos žvaigždė Ellen Allien yra iš tų, kurių vadybininkai prieš parašydami galutinį „taip“ metus rašo „ne“, ta, kuri groja didžiausiuose pasaulio renginiuose, keliauja išvien su savo vadybininkais bei reikalauja tik verslo klasės skrydžių ir penkių žvaigždučių viešbučių. Žinoma, nepamiršta ir brangiausių gėrimų bei, būtinai, mažiausiai penkių nesąmoningų pageidavimų – vardan reklamos. Derybos dėl antrojo Ellen Allien pasirodymo prasidėjo iš karto po pirmojo jos šou ir užtruko daugiau nei pusantrų metų.

Diktuoja ir diskotekų aprangos kodą

Šio penktadienio įspūdingos renginių serijos „Natūraliai“ vinis ne tik be saiko populiari diskžokėja, prodiuserė, garsiosios įrašų kompanijos, kuri kaip tik šiuo metu švenčia savo dešimties metų jubiliejų, „Bpitch Control" bosė, dainininkė, aktorė, foto modelis, renginių organizatorė, ji ir vis labiau žinomų mados kolekcijų autorė.

Visai neseniai Ellen Allien pristatė savo naują kolekciją sudaryta iš dviejų dalių – „City Lights“ bei „24 Hour Jeans“. Tai vyriški ir moteriški marškinėliai, įkvėpti neono, sijonai, kelnės, švarkeliai, net rankinės – viskas iš antram gyvenimui prikelto dėvėto džinso. Deja, kol kas Ellen Allien mados namų sukurtų drabužių galima įsigyti tik Berlyne, Romoje ir Tokijuje.

Visgi svarbiausia jos karjeroje yra muzika. Populiarūs 4 soliniai albumai, nepaprastai sėkmingas įrašas „Orchestra of Bubbles“ su Apparat ir net 7 miksuoti rinkiniai kalba patys už save. Jos sugrįžimas tikrai buvo labai laukiamas.

Išankstiniai bilietai tik 15 lt – visose BILIETAI LT kasose bei www.bilietai.lt
Paskelbta: 2009.08.03