Dabarprisijungę:
174 204
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Ctv.lt personažai nebetelpa internete.

Kone interneto tautosaka tapę Algio Ramanausko-Greitai ir Justo Mamontovo kuriami personažai nebetelpa kompiuterio ekranuose, todėl jau nuo birželio 25 dienos debiutuos LNK ženkleliu kairiajame ekranų kampeliuose pažymėtuose televizoriuose. „Pirmoje laidoje debiutuos Kalbajobai, tiksliau - Kalbajobės. Darbo netekusios kalbininkės pirmąja pašnekove pasirinks Rūtą Mikelkevičiūtę, nes iš jos norės išmokti "vesti gyvenimo būdo žurnalą". Antra laidos dalis - Litofcai pasirodo esą ksenofobai ir skustagalviai (kas abejotų?!), kuriems parūpo, iš kur Lietuvoje atsirado visos su krize susijusios bėdos. Kadangi dėl visko kalti, aišku, užsieniečiai, Litofcų kelias pasuks pas Ruklos pabėgėlius“, - taip pirmąją laidą „Krizzzė“ apibūdina laidos prodiuseris ir vedėjas A.Ramanauskas.

Internete liežuvių už dantų dažnokai nenulaikantys veikėjai televizijoje žada elgtis kiek santūriau. Tiesa, tai jokiu būdu nereiškia, kad jie bus blogesni, jie tiesiog atsiskleis kitomis spalvomis. Pasak laidos autorių, šių žvaigždžių migracija po mediją lems tik tai, kad „jie tiesiog nevartos necenzūriniais laikomų žodžių ir darys taip, kad hipokritiniai čystapliūjai apalptų tik į laidos pabaigą“.

Ketvirtadienio vakarais laidos vedėjai lankysis pas žymius žmones ir domėsis, kaip sėkmingai išgyventi krizę. Jiems bus įdomu, kaip ekonominius išbandymus pakelia skirtingos profesinės grupės: nuo Lietuvos moterų krepšinio rinktinės merginų iki Palangos paplūdimio gelbėtojų.

Ko galima tikėtis iš naujosios laidos?

Pasak A.Ramanausko, „to, ko nebūna klojimo ir konvenciniuose teatruose (kas Lietuvos kontekste dažnai yra tas pats). Bus stengiamasi padaryti kuo juokingiau, bet pabrėšiu, kad tai nėra grynai humoro laida; tai taip pat ir informacinis gidas į kai kurias profesijas, bandymas panagrinėti, kaip skirtingos profesinės grupės gyvena sunkmečio laikais. Pavyzdžiui, kai Masonai lankysis pas ugniagesius gelbėtojus ar reanimacijos medikus, netinkamų juokų su žmonėmis, kurie gelbėja gyvybes, nebus“.

Tarp visų antikrizinių LNK ketvirtadienių, Kalbajobių, Litofcų bei Masonų debiutą televizijoje bus galima pamatyti ir jau įžymybėmis tapusių personažų namuose - ctv.lt.

Laida „Krizzzė“ – ketvirtadieniais, 20:40 val. per LNK
Paskelbta: 2009.06.25