Dabarprisijungę:
138 220
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

MTV Most Wanted – nauja, gyva, lietuviška laida per MTV.

MTV pristato dar vieną naują laidą - MTV Most Wanted. Tai nesurežisuota, tiesioginiame eteryje vykstanti laida, kuri yra visiškai kitokia nei daugelyje televizijų rodomos laidos. MTV Most Wanted formato laida pirmą kartą pradėta rodyti 1992 m, Londone. 1987 MTV Europe, šiuo metu didžiausia transliuotoja pasaulyje, pasiūlė Ray Cokes iššūkį, – sulaužyti tarpžemyninius barjerus. Taip jis tapo daugybės apdovanojimų laimėjusios Most Wanted laidos VJ. Visus keturis metus, keturias dienas per savaitę jis praleisdavo linksmindamas šešis milijonus žiūrovų iš 38 šalių. Pokalbiai, svečiai, komedijos ir parodijos – panašų formatą, tik labiau adaptuota lietuviškai auditorijai žada išlaikyti ir Lietuvoje rodoma laida.

Laidos vedėjas Mantas pirmą kartą debiutavo MTV interaktyviojoje televizijoje Sandbox. Jo kurti filmukai „Kruvinalinės kronikos“ tapo vieni populiariausių. MTV tai pastebėjo, ir pakvietė vaikiną kurti lietuviškąja „MTV Most Wanted“.

Mantas – pirmasis laidos vedėjas, kuris tiesioginiame eteryje privertė DJ Sezzy prabilti lietuviškai. Mantą galima sutikti troleibuse, stotelėse, kontrolierių raudonajame autobusiuke, traukinyje Vilnius-Klaipėda ir žinoma, MTV eteryje. Jis taip pat vengia kalbėti su laimingas žmonėmis, nes bijo sutikti už save laimingesnių.

„Jėga, kad išlipau iš smėlio dėžės, vadinasi dabar esu paauglys. Todėl, kad ir kaip visi prieštarautų, dėl to ką aš darau, aš vis tiek elgsiuos kaip norėsiu. Garsiai reikšiu nuomonę, prieštarausiu viskam ir toliau visus provokuosiu. Darysiu viską, ko negalima daryti eteryje suaugusiam žmogui“ – apie savo naująja laidą kalbėjo jos vedėjas Mantas.

Jeigu nori pamatyti viską, ko niekas daugiau nedaro eteryje ir dar tiesioginiame, būtinai įsijunk MTV Most Wanted, trečiadieniais, 22 val.
Paskelbta: 2009.06.02