Dabarprisijungę:
258 312
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Pacha Exclusive“ - nauja vakarėlių serija!

Gegužės 1 dieną klubas Pacha pristato dar vieną naują vakarėlių seriją „Pacha Exclusive“, skirtą visiems tikriesiems šokių muzikos gurmanams. Pirmajame „Pacha Exclusive“ vakarėlyje klubinėtojus energija užpildys elektroninės muzikos superžvaigždė – Dave Spoon! Iki skausmo visiems žinomas prodiuseris bei dj'us Dave Spoon pagaliau atkeliauja į Lietuvą. Atlikėjas prižadėjo atsivežti naujausias šokių muzikos tendencijas šiuo metu vyraujančias anapus jūrų ir gerai nuteikti visus laukiančius vis šiltėjančių dienų! Dave Spoon dar 90-aisais pradėjo aktyviai domėtis elektonine muzika, tačiau net keleta metų jis dirbo su drum'n'bass‘o garsais. Tik 1995 metais po keleto perklausytų „Sasha Essential mix„ viskas pasisuko kita linkme. Dar po 11 metų sunkaus darbo ir daugelio muzikinių klystkelių 2004- aisiais Dave sukūrė pirmąjį visame pasaulyję pripažintą kūrinį „21th Century“ kurį išleido pats Mark Knight savo tuomet dar besikuriančioje Toolroom Records įrašų kompanijoje. Toliau viskas pradėjo vykti reaktyviniu greičiu, Seamus Haji išleido kitą sėkmingą Dave mini albumą „Sunrise“ Big Love įrašų kompanijoje. 2006-aisais pasirodė visiems iki šiol stogus raunantys „Bad Girl (At Night)“ ir „Outside“, o taip pat bene daugiausiai šlovės susižėręs remixas pačiam Dizze Rascal „Flex“. Dar po šūsnies sėkmingų kūrinių Toolroom, Big Love kompanijose Dave kartu su Sam Obernik ir Paul Harris 2008 subūrė tikrai kietų vyrukų komandą. Jų kūrinys „Batitude“ buvo išpirktas rekordiniais kiekiais ir pusę metų laikėsi visose šokių muzikos topų viršūnėse. Nuo 2008 metų Dave buvo pakviestas daryti savo laidą per legendinę BBC1 radio stotį su nemažesne legenda Pete Tong. Jų naujas duetas Tong & Spoon vėl susižeria daug dėmesio tarp klubinėtojų. Šiuo metu Dave aktyviai dirba su savo naująja įrašų kompanija „Televizion“ ir savo radijo laida.

Išškirtinis Dave Spoon pasirodymas tikrai nepalieka abejingų šokių aikštelėje, jo profesionalumas ir rafinuotas bei unikalus muzikos stilius visada pulsuoja teigiama energija!

Svečiui vakarėlyje taip pat talkins visuomet kokybiškos bei naujausios muzikos nestokojantys klubo rezidentai Santi Touch ir Andy Lau.
Paskelbta: 2009.04.28