Dabarprisijungę:
124 166
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Šventinis „Pop Star Bar” savaitgalis - nuo kičinės 90s diskotekos iki šokių muzikos atradimo „The Sneekers“.

Jeigu kas nors nežinojote, gegužės pirmoji – tai Tarptautinė Darbo diena. Tarybų Sąjungos laikais tą dieną gatvėje žygiuodavo iškilmingos eisenos, miestuose būdavo pagerbiami geriausi darbuotojai. Žodžiu, didelė šventė. Liūdna, bet dabar Lietuvoje viskas kitaip - dažniausiai žmonės šią dieną eina piketuoti. Kauno šokių muzikos ir kokteilių baras „Pop Star Bar” nusprendė taisyti padėtį ir šį savaitgalį švęsti triguba jėga. Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį vis kitokiems renginiams duris atveriantis baras, pirmą kartą kvies ne tik į 90s muzikos vakarėlį, bet ir hip hop stiliaus diskoteką. Bet prieš tai dar reikės iškęsti net 9 valandų trukmės „reivo” kančias.

90s muzikos ir stiliaus mados grįžta!

Ar prisimeni, kaip pasaulis kraustėsi iš proto dėl „2Unlimited“ „Technotronic“ ar „Snap“? Jų dainos „No Limit“, „Pump Up The Jam“, „The Power“ kūrė visas muzikos madas, jų vaizdo klipai diktavo kaip rengtis ir gyventi. Nors tai buvo bene prieš dvidešimt metų, sunku tai pamiršti. Akivaizdu, kad dabar viskas grįžta į madą. Ne tik plačios kelnės, ištikimybė, WV „Beetle“, bet ir tų laikų muzika. „Pop Star Bar“ bando šia infekcija užkrėsti ir kauniečius, ir jau šį ketvirtadienį kartu su „Laisvalaikiu“ pakvies į išskirtinį renginį „Back To The Future“. Tai bus turbūt pirmoji „devyniasdešimtųjų“ muzikos diskoteka laikinojoje sostinėje.

Garantuotai linksmo vakaro centre – nebe pirmus metus beprotiškas diskotekas „Pump up the 90‘s“ Vilniuje rengiantys Sania ir Dyp. Išties keistas ir ekscentriškas sostinės didžėjų duetas garsiai šaukia „90s muzikos ir stiliaus mados grįžta!“ ir ruošiasi groti viską, kas labai sena, bet vėl labai madinga. Tai bus geriausi iš geriausių praėjusio amžiaus diskotekų hitai, o pagrindiniu vakaro himnu greičiausiai taps grupės „Culture Beat“ daina „Mr. Vain“.

Suplėšyti džinsiniai švarkeliai, žalios aptemptos guminės kelnės, išpūsti, blizgūs drabužiai, auksinės grandinės, pašiaušti plaukai, spalvoti sportbačiai ir akiniai – tai tik keletas idėjų. Belieka tik iškraustyti tolimiausią spintos lentyną ir keliauti į vakarėlį!

Darboholikų šventėje - „šviežias kraujas“

Tikrąją darboholikų dieną, šį penktadienį, „Pop Star Bar“ iškels rimtą „reivo“ puotą, išskirtinės diskotekos „Raving I'm Raving“ centre du tamsos riteriai iš Vilniaus. Vienas vardas – dar nauja, bet šiandien jau tikrai madinga grupė, kitas – ketvirtus metus geriausių šalies vakarėlių skrajutėse matomas didžėjus. Pradėkime nuo naujokų – tai visai „šviežias kraujas“ diskotekų pasaulyje - elektro roko duetas iš sostinės „The Sneekers“. Kūrinys „Pop (You Got It)“, skambantis per radijo stotis, juos akimirksniu pavertė „privalomu išgirsti“ projektu. Iškalbinga, bet dar prieš mėnesį niekam nežinomos grupės pasirodymai gegužę vyks kiekvieną savaitgalį visoje Lietuvoje. Kauno bare „The Sneekers“ pristatys savo DJ setą, kuriame tikrai išgirsime šiandien labai madingų „Justice“, Mr. Oizo, Mehdi, Tiga įrašų.

Kokie bebūtų „The Sneekers“ intriguojantys ir įdomūs, visgi pirmuoju smuiku „Raving I'm Raving“ vakarėlyje grieš įsimylėjęs Manfredas. Jis kažkada jau stovėjo prie „Pop Star Bar“ pulto ir vieną po kito rinko merginų oro bučinius. „Metal On Metal“ narys, radijo didžėjus Manfredas - tai žmogus, kuris niekada nenuvilia ir niekada nejuokauja. Groja jis rimtai tol, kol pasiekiama aukščiausia electro punk euforijos stadija. Bus labai sunku parvilkti kojas namo.

Urban ir hip hop muzikos naktis

Po penktadieninės diskotekos „Pop Star Bar” šeštadienį pirmą kartą pakvies į urban ir hip hop muzikos naktį. Renginyje „Hip Hop Special” laukiami net keturi specialūs svečiai. “Linksmi ritmai, verčiančios iš koto boso linijos, juodi vokalai ir linguojančios į ritmą merginos”, - taip renginį pristato patys baro šeimininkai. Vakarėlio esminė figūra – garsiausios hip hop grupės Lietuvoje „G&G Sindikatas” narys Pushaz. Vienas populiariausių reperių šalyje surengs savo solinį pasirodymą. Jam talkins trys didžėjai – radijo stoties ZIP FM laidų vedėjas, komandos “Despotin Beat” komandos narys Vaiperis, visoje Lietuvoje kviečiamas groti DJ Mix bei DJ Remedy.
Paskelbta: 2009.04.27