Dabarprisijungę:
230 378
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Skaitmeninis MTV maištas su teigiamomis pasekmėmis.

Projektas MTV „Switch“ startavo 2007m. birželio 14 dieną ir yra nukreiptas į jaunimą, siekia skatinti gyvenimo būdą, kuris tausoja gamtą. Pagrindinis projekto akcentas - daugelio žmonių padaryti maži veiksmai gali prisidėti prie didelių teigiamų pasikeitimų mūsų planetoje. MTV „Switch“, tarptautinis projektas, pradeda gamtosaugos akciją, kuri siūlo inovatyvius, madingus, į jaunimą orientuotus gamtosaugos būdus, kuriuos siūlo visų pirma MTV žiūrovams. MTV „Switch“ tikslas - paskatinti jaunimo elgesio keitimąsi tinkama linkme, vengiant nusistovėjusių klišių, pamokslų ir panikos. Akcijos veidas – Cherry Girl – interaktyvus personažas, kuris veiks viso pasaulio MTV eteryje, bei internetinėje erdvėje. Projekto puslapis www.mtvcherrygirl.com pradėjo veikti jau vakar ir naujausius pasiūlymus, kaip madingai tausoti gamtą, ten galima rasti kasdien.

Cherry Girl – unikali, viliojanti ir įkvepianti asmenybė, kuri gyvena ir auga skaitmeniniame pasaulyje, įskaitant jai sukurtą internetinį puslapį, regioninius MTV tinklapius, jos blog‘ą, twitter, televiziją, fanų sukurtus tinklapius, bei socialinius portalus, kaip Facebook‘as.

Kas ji tokia ir už ką ji kovoja? Cherry Girl sukurtas puslapis rodys, kaip Cherry gyvena, ką masto, kuo užsiima. Cherry - maištinga, ieškanti nuotykių, pramogaujanti, - kaip ir didžiausi MTV fanai. Jos veiksmai, gyvenimo būdas visuomet teigiamai veikia aplinką, gamtą bei ją supančius žmones. Cherry savo gyvenimo būdu parodo, kaip viliojančiai gali atrodyti gyvenimas, gyvenant visiškai kitaip, taupant energiją ir nešvaistant jos veltui.

Cherry Girl turi savo blogą www.iamcherrygirl.com , kuriame ji ir dalinasi savo įdomia gyvenimo patirtimi. Ji įkvepia ir yra įkvėpta aplinkos, kurią sukuria jos puslapio lankytojai ir fanai. Cherry nori suvienyti milijonus žmonių iš viso pasaulio ir dirbant drauge palikti planetoje kaip galima daugiau teigiamų pokyčių.

Cherry Girl pasauliui bus pristatyta su 60 sekundžių video klipu, kuris jau nuo šiandien yra rodomas ir MTV Lietuva eteryje. Klipas intriguojančiu pavadinimu „Play With The World“ yra vieną iš Cherry Girl nekonvencialaus elgesio pavyzdžių: ji slepia vyšnių kauliukus nepažįstamų žmonių kišenėse, kad pakeistų blankų ir neįdomų kraštovaizdį į gražų žydintį vyšnių sodą.

Pagrindinis akcijos kūrėjų dėmesys kuriant tinklapio dizainą bei visus likusius akcijos elementus buvo nukreiptas į tikrai patrauklios ir tikroviškos virtualios erdvės sukūrimą. Su Cherry Girl susijusi medžiaga bus paskelbta visuose MTV regioniniuose tinklapiuose nacionaline kalba.
Paskelbta: 2009.04.26