Dabarprisijungę:
524 696
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Tikriesiems melomanams – STEREO MC’S pasirodymas klube “Pacha”.

Ilgos derybos dėl vienų iš ryškiausių Didžiosios Britanijos talentų pasirodymo Lietuvoje pagaliau davė savo vaisių. Jau balandžio 17 dieną, penktadienį, naktiniame klube „Pacha“, naktis skirta tiems, kurie žino muzikos istoriją, vertina kokybę, unikalų skambesį, gerą garsą... atidunda STEREO MC‘S. Prieš daugiau nei 16 metų, kai į Lietuvą pradėjo sparčiai skverbtis vakarų kultūra, šio kolektyvo muzika skambėjo visuose mūsų radijo stotyse. Iki dabar daugelis prisimeną unikalų kūrinį „Connected“ ar linksmąjį „Step it up“ – tai buvo skaniausias maistas ausims. 80’ųjų pabaigoje dviejų vyrukų Rob Birch ir Nick Hallam talentai į pasaulį paleido savitą stilių, kurio įkvėpti hip-hop‘o stereotipus toliau griovė Public Enemy ar Boogie Down Productions. Dabar Brikstono pasididžiavimas sugrįžta!

Visas pasaulis dar 2005-ais mėgavosi jų kūriniu “Paradise”, tačiau vos prieš kelis mėnesius Stereo Mc‘s vėl sukėlė ažiotažą – pasirodė naujas albumas „DOUBLE BUBBLE“. Britų muzikinių apdovanojimų laureatai sugrįžo su šviežiu skambesiu, ir kritikai nedvejodami iškėlė į aukštumas.

Išgrynintas Rob B ritmas, trip-hop ritmai sumaišyti su gitarų skambesiu, nepriekaištingai atliktos vokalisčių partijos bei energijos perpildyta harmonija užkariavo radijo stotis visame pasaulyje, o hitas „Black Gold“ spėjo pasipuikuoti ir mūsų topuose. Jau po pirmųjų savaičių kelių milijonų kopijų tiražu parduotas albumas – įrodymas, kad jie vis dar vieni iš Didžiosios Britanijos scenos įkonų.

Kartu su Stereo Mc’s ant scenos lips ir Lietuvos nutrūktgalviai Metal on Metal bei radijo stotims savo naują kūrinį pristatęs Andy Lau, mažojoje salėje plokšteles sukios Mamania bei Mantini. Pigesnius bilietus į pasirodymą galima nusipirkti visuose Tiketos kasose.

Dėmesio, bilietų kiekis ribotas.

Stereo Mc‘s – Black Gold
http://www.youtube.com/watch?v=93x3j1pjBJk

Strereo Mc‘s – Connected (Live)
http://www.youtube.com/watch?v=DRAt0V_MJBM
Paskelbta: 2009.04.15