Dabarprisijungę:
440 532
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Rachel Claudio ir Nicolas Vautier – „Jaffa Music“ naktis.

Nepraėjus net metams laiko, į Lietuvą grįžta Paryžiaus soulful house muzikos skleidėjai - Rachel Claudio ir Nicolas Vautier. Jei nematei jų, nešokai kartu su minia iškėlęs rankų į viršų, turi gera progą ištaisyti šią klaidą. O jei buvai kartu, laukiame tavęs antrajame puikios soulful house muzikos vakare. Juk gyvas vokalas nepalieka abejingo nė vieno! Ir tu tai žinai! Taigi, „Jaffa Music“ veidai Rachel Claudio ir Nicolas Vautier kartu su lietuviais „Deep Inc“ jau balandžio 17 dieną pasirodys Vilniuje klube-bare „Tarantino“. Balandžio 18 dieną „soulful“ sukrėtimas laukia kauniečių šokių muzikos ir kokteilių bare „Pop Star Bar“.

O dabar truputis istorijos. Įrašų kompanijos „Jaffa Music“ vardas siejamas su “Souful House” muzika. Tai „kalbančios“ elektroninės muzikos kūrėjai į kurią susilieja dalelė „techno“, afrikietiško soul’o, Nu-Jazz’o ir Deep House’o elementų. „Jaffa Music“ atstovaujančių atlikėjų muzika yra ne tik novatoriška, bet ir reali, prieinama, kartu intelektuali. 2006 metais Rachel Claudio ir Nicolas Vautier Paryžiuje įkurtai „Jaffa Music“ įrašų kompanijai atstovauja ir Lietuvos klubų mylėtojus jau linksminę DJ Yass bei DJ Fudge.

Kilusi iš Australijos, ten pradėjusi savo solo karjerą Rachel Claudio geriausiai atpažįstama kaip soul’o vokalistė. Nuo keturiolikos metų Rachel dalyvauja įvairiuose „RnB“ ir Nu-Jazz’o projektuose. Ji yra profesionali pianistė, rašo dainų tekstus, prodiusuoja bei vaidina. Žinoma, didžiausia jos aistra yra dainavimas. Persikėlusi į Paryžių Rachel dainuoja, kartu ir kuria tekstus tokiems vardams kaip King Britt, Martin Solveig, Ralf Gum. Savo kūrybos kelyje Rachel susipažino su Nicolas Vautier ir gimė „Jaffa Music“. Dabar šis nenuilstantis duetas gyvena Paryžiuje, kur pažeidinėja visus miesto garso apribojimus – kuria ir skleidžia savo muziką „soulful house“ mylėtojams.

„Deep Inc“ remiksuotas Rachel Claudio kūrinys „Gotcha“ iškart pateko į „Jaffa Music EP“ kūrinių kompiliaciją. Lietuvaičiai prisijungė prie pasaulinės „soulful house“ bendruomenės ir kartu su svečiais iš Prancūzijos pažindina mus su pasaulietišku skoniu.

Muzika šildo, suteikia džiaugsmo, o užliejančio vokalo aranžuotės, profesionalūs „house“ muzikos skambesiai, besišypsantys ir šilti žmonės gali būti tai ko būtent Tau reikia. Džiaukis pavasariu ne tik gamtoje, bet ir atrask jam vietos savoje širdyje mėgaudamasis soulful house muzikos garsais.

Primename, „Jaffa Music“ veidai Rachel Claudio ir Nicolas Vautier kartu su lietuviais „Deep Inc“ balandžio 17 dieną pasirodys Vilniuje klube „Tarantino“. Balandžio 18 dieną Kaune, muzikos ir kokteilių bare „Pop Star Bar“.
Paskelbta: 2009.04.15