Dabarprisijungę:
442 584
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

„Happyendless“ albumą iškoduos Klaipėdos „Global“ scenoje.

Pirmąjį oficialų koncertų turą per Lietuvą įpusėjusi grupė „Happyendless“ šeštadienį, balandžio 4-ąją, atvyksta pristatyti savo debiutinio albumo „Room For Mistakes“ gyvo garso koncertu Klaipėdos naktiniame klube „Global“. „Happyendless“ vardas klubo afišose yra puikavęsis ne vieną ir ne du kartus – klaipėdiečiai seniai pamėgo „Happyendless DJ Team“ dueto Andriaus Alien ir Benua setus. Šiuosyk Andrius Kauklys-Alien į „Global“ atvyksta su kitokia komanda – vokalistu Sauliumi Prūsaičiu, trimitininku Mariumi Narbučiu, gitaristu Laimonu Janču, bosininku Maksu Perepelica ir būgnininku Dariumi Rudžiu. Koncerto metu muzikantai atliks debiutinio albumo dainas. „Dabar nesame grupė, kuri daug improvizuotų per koncertus, – sakė „Happyendless“. – Mūsų tikslas – perduoti jausmą, užkoduotą pirmojo albumo kūriniuose.“

Nepaisant aiškaus plano, turo pasirodymai pažeria netikėtumų tiek klausytojams, tiek „Happyendless“ komandai. Įvairius šalies miestus aplankę muzikantai prisipažino parsivežę puikių įspūdžių net iš tokių vietų, kur nesitikėjo itin šilto sutikimo ir publikos palaikymo.

Hitus „Power Forever“, „Hello Come On“, „No Tommorow“ pasauliui padovanojusi grupė tarp koncertų įnirtingai darbuojasi įrašų studijoje. Anot muzikantų, jeigu aplinkybės susiklostys palankiai, jau šią vasarą, be dalyvavimo festivaliuose ir solinių pasirodymų rengimo, jie įrašys antrąjį albumą.

Šių metų pradžią savo komandos istorijoje nužymėję debiutine plokštele, pavasarį „Happyendless“ išvyko į pirmąjį solinį koncertų turą per Lietuvą. Klaipėda taps paskutiniąja jo stotele prieš didįjį finalinį gastrolių pasirodymą Vilniuje.

Netradiciniais muzikiniais, vizualiniais ir kitokiais sprendimais pagarsėjusi grupė ir turo metu nestokoja originalių idėjų. Kiekvieną koncertą kruopščiai dokumentuoja MTV reporteriai, kuriantys „Happyendless“ videodienoraštį, o žurnalo „Cosmopolitan“ fotografai ir stilistai filtruoja pasirodymų svečius, ieškodami išmoningų stileivų, pasipuošusių pirštinėmis – „Happyendless“ fetišu. Šie visokeriopai pagerbiami – už entuziazmą gauna prizų, o jų nuotraukos pasirodys žurnalo puslapiuose.

Grupės pasirodymą, kuris klubo didžiojoje salėje startuos 1 val. nakties, apšildys DJ Crembo – vienas iš dabartinės lietuviškos klubinės kultūros pirmtakų, elektroninės šokių muzikos populiarinimui paskyręs arti dviejų dešimtmečių ir neketinantis sustoti. Mažojoje klubo salėje šeštadienį šeimininkaus Blackie ir Small Town Boy.
Paskelbta: 2009.04.01