Dabarprisijungę:
146 210
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Klube "Global” – netelpantis į standartus Jimmy Van M talentas.

Šeštadienį (2007 12 08) uostamiesčiui savo naują CD pristatys kūrybiškas didžėjus, padaręs didelę įtaką elektroninės muzikos raidai JAV, supažindinęs šią šalį su Europos šokių muzika – Jimmy Van M. Jimmy Van M gimė Belgijoje, augo JAV, šiuo metu gyvena Ispanijoje. Muziką, kuri sklinda į šokių aikštelę, kai už pulto Jimmy Van M, sunku įsprausti į rėmus, nes jam paklūsta ir house, ir techno, ir downtempo. Savo myspace puslapyje Jimmy įrašęs comedy, psychedelic, other stilius - jo požiūris į muziką labai platus.


Karjerą pradėjęs saulėtoje Floridoje, iškilęs 1997 m., šis didžėjus grojo daugybėje pasaulio pasilinksminimo vietų: JAV, Kinijoje, Ibizoje, Ispanijoje ir t. t. Jo įkurta kompanija „Eros Euphony“ populiarino Europos šokių muziką JAV – Jimmy su gerais bičiuliais John Digweed ir Sasha surengė sėkmingą, sulaukusį daug gerbėjų, turą po valstijas („Delta Heavy Tour“), su jais organizavo vakarėlius „Twilo“ (New York).

Vėliau Jimmy drauge su Chris Fortier įkūrė „Balance Promote Group Record Pool“, jungiančią įvairius dikžokėjus: James Zabiela, Dieselboy, Sasha ir t. t. Jimmy Van M organizuotuose turuose po Kanadą ir JAV pasirodė su tokiais didžėjais kaip Carl Cox, Dave Seaman, Nick Warren, Doc Martin ir galutinai užsitarnavo profesionalaus, patikimo organizatoriaus vardą.

Be keliavimo po pasaulio klubus, Jimmy daug dirba studijoje. 2006 – aisiais išleista Jimmy 3 CD kompiliacija „Balance 010“ sulaukė daug gerų atsiliepimų – į ją didžėjus sugebėjo sutalpinti net 15 metų įvairiausios muzikos, kurios žanrai labai skirtingi: chill out, ambient, triphop, progressive, techno, acid ir t. t. Klaipėdiečiams jis pristatys naują savo CD „Balance 101“.

Visada naujo skambesio ieškantis Jimmy Van M Lietuvoje lankysis antrą kartą, o su juo pagrindinėje salėje pasirodys klubo rezidentas Dj Mindaugėlis ir Uncle Roll.
Paskelbta: 2007.12.05