Dabarprisijungę:
358 410
  Pažintys Paieška Forumas Pokalbiai SMS pažintys Pramogos

Į klubą „Global“ sugrįžta James Zabiela.

Savo mobiliajame telefone arba stalo kalendoriuje ties gruodžio 6-ąja, šeštadieniu, pasižymėk trumpą priminimą: „Klaipėda, „Global“, James Zabiela!” Klaipėdos naktinis klubas „Global“ kviečia pasitikti žiemą senų gerų bičiulių kompanijoje. Vienas iš tokių – britų didžėjus James Zabiela, bene mėgstamiausias uostamiesčio klubinės publikos atlikėjas, reguliariai lepinantis gerbėjus savo setais, kurių metu CD grotuvus papildo efektų blokai, laptopas bei midi klaviatūra, o breakbeat bei deep house melodijos ir rimtai apraizgomos netikėčiausiu skambesiu.

Tarsi rinkdamas nematytą konstrukciją iš „Lego“ kaladėlių, James Zabiela dėlioja garsus viena prie kito, ir jo rankose šie sproginėja energija tarsi kepamas popkornas, raibuliuoja įvairiausiomis house muzikos spalvomis it spalvingi muilo burbulai ir užkrečia šokio bacila kiekvieną vakarėlio dalyvį.

Tai, kad „Global“ klubas pateko į James Zabiela favoritų gretas – didelė sėkmė Lietuvos klubinėtojams, mat apgaulingos nerūpestingo paauglio išvaizdos elektroninės šokių muzikos ryklys iš jaukaus Didžiosios Britanijos uostamiesčio Southamptono laukiamas viso pasaulio šokių muzikos aikštelėse. Į Klaipėdą jis atvyks iškart po didelio turo Šiaurės Amerikoje.

James Zabiela, mokslinės fantastikos ir naujausių technologijų fanas, savo stulbinamos karjeros priešaušriu darbavosi pardavėju ir prie kuklios algos prisidurdavo atlikdamas grafikos dizaino užsakymus... Ateik ir išgirsk, kaip reikia groti, kad tavo gyvenimas apsiverstų aukštyn kojomis!

Bilietus į pasirodyma galima įsigyti visose Tiketa kasose, bei www.tiketa.lt.
Paskelbta: 2008.11.06