Сейчасонлайн
68 110
  Знакомства Форум Беседы СМС знакомства Развлечения

2008 MTV MOVIE AWARDS nori TAU dovanoti garsiąją paauksuoto popkorno statulėlę. "2008 MTV kino parodijų konkursas" prasideda.

MTV Movie Awards ceremonijos rengėjai kviečia visus turinčius lakią vaizduotę sukurti trumpą bet kurio praėjusiais metais išleisto filmo parodiją ir laimėti kelionę į Los Andželą, pasivaikštinėjimą raudonuoju kilimu, bilietus į pačią apdovanojimų ceremoniją ir svarbiausia - MTV apdovanojimą už geriausią filmo parodiją.

Nuo balandžio 17 d. visi norintys, galintys ir mokantys filmuoti yra kviečiami siųsti savo trumpus filmukus į Photobucket, MySpace, Daily Motion, Break, Buzznet, Heavy ir FunnyorDie svetaines. Daugiausiai balsų surinkęs parodijos kūrėjas susišluos visus prizus ir turės galimybę birželio 1 d. pakilti ant Gibson amfiteatro scenos atsiimti MTV apdovanojimo statulėlės.

„MTV Movie Awards“ yra vienintelė apdovanojimų ceremonija, kuri suteikia galimybę niekam nežinomiems petriukams ir joniukams sėdėti greta žvaigždžių per pačią nerealiausią kino apdovanojimų ceremoniją. Bendradarbiavimas su didžiausiais UCG (user generated content) tinklalapiais padės mums rasti dar neatrastus parodijos žanro genijus, kurie galės savo talentą parodyti ne tik draugams, bet ir visam pasauliui“, - sakė Van Toffler, „MTV Networks Music, Logo and Films Group“ prezidentas.

Filmų parodijas į minėtus tinklalapius siųsti galima iki gegužės 11 d. Vėliau iš Photobucket, MySpace, Daily Motion, Break, Buzznet, Heavy ir FunnyorDie bus atrinkta po vieną laimėtoją, o jų darbai bus patalpinti www.movieawards.mtv.com, kur interneto vartotojai iki gegužės 26 d. ir nuspręs, kas šiais metais gaus MTV apdovanojimą už geriausią filmo parodiją.

Daugiau informacijos apie „MTV Movie Awards“ ir „MTV kino parodijų konkursą“ galima rasti www.movieawards.mtv.com
Опубликовано:2008.04.21