Сейчасонлайн
52 68
  Знакомства Форум Беседы СМС знакомства Развлечения

Kaip įsimylėti vėl?

Vasarą vienatvė – ypač skausminga. Kiekviena moteris, neturinti partnerio, su pavydu žvelgia į laimingas už rankų susikibusias poreles, vaikštinėjančias po parką. Sodri žaluma, paukšteliai, ryški saulė neleidžia pamiršti, kad nėra prie ko prisiglausti.

Ką daryti, kad vėl pasijustumėte laiminga ir įsimylėjusi? Pirmiausia liaukitės pavydėti įsimylėjusioms poroms, o pasidžiaukite dėl jų. Šypsokitės lamingiems žmonėms ir nusiteikite tokiam pat jausmingam meilės romanui. Karštas troškimas susirasti gyvenimo palydovą verčia kai kurias moteris pamiršti principus ir kritiškumą. Taip elgtis nederėtų! Pažvelkite į veidrodį – juk tokios dovanos, kokia esate jūs, negalima atiduoti pirmam pasitaikiusiam „kadrui“.

Gerai nusiteikusios ir aiškiai įsivaizduojančios, kaip turi atrodyti išrinktasis, greičiau surasite svajonių partnerį. Sprendžiant pagal apklausas, 37 procentai vyrų pirmiausia kreipia dėmesį į moters grožį, tik vėliau į jos gerumą ir protą. Darykite išvadas!

Jeigu sieloje liko nemalonios nuosėdos nuo ankstesnių santykių, susikaupė daug pretenzijų vyrams, reikia apsivalyti. Nusivylimus ir neigiamas mintis būtina išmesti iš galvos, kitaip negalėsite užmegzti geraširdiškų santykių su nauju žmogumi, visą laiką ieškosite tik jo trūkumų ir rasite, kaip jį sumenkinti.

Patiko kavinėje ar gatvėje sutiktas vyras? Nebijokite užkalbinti nepažįstamojo, pasirinkusios neutralią temą. Kai žmogus iš tikrųjų patinka, nebus nieko gėdingo, jei parodysite iniciatyvą. Svarbiausia, kaip atsakys pašnekovas: jeigu nesusidomės ir atrodys abejingas, iškart paleiskite jį.

Kai kurie psichologai pataria įsimylėti norinčioms moterims elgtis taip, tarytum tai jau būtų įvykę. Kiekvienas poelgis būna susijęs su tam tikromis emocijomis. Pabandykite sukurti savyje tokias emocijas, kurios būdingos įsimylėjimo būsenai.

Jei esate nusižiūrėjusios konkretų vyrą, tai jis tikrai pastebės, kaip jūs pasikeitėte, ir panorės patirti tokią pat euforijos būseną. Atsitiktinis prisilietimas prie jo peties gali turėti magišką poveikį. Jūs suteikiate bendravimui intymumo atspalvį, nors elgiatės kukliai ir neįkyriai.

Apklausos parodė, kad vyrams labai svarbus moters pasirengimas pradėti rimtą romaną. Anksčiau buvo manoma, kad moteris neturi įkyrėti vyrui ir tik jis pats gali rodyti dėmesio ženklus ir vaidinti „medžiotojo“ vaidmenį. Laikai keičiasi! Dabar dauguma vyrų laukia iš moters dėmesio, švelnumo ir nusiteikimo kontaktui.

Mergina, kuri leidžia suprasti, kad norėtų užmegzti glaudžius santykius, o paskui neranda laiko pasimatymui, padaro vaikinui nemalonų įspūdį. Jam kyla abejonių, ar ji tikrai nori kurti šeimą. Neerzinkite vyro per ilgai, kitaip jis pasijaus apgautas.

Опубликовано:2013.06.12