Сейчасонлайн
390 462
  Знакомства Форум Беседы СМС знакомства Развлечения

“Ieskok.lt” skelbia – Vasarą!

Socialiai atsakingas pažinčių portalas “Ieskok.lt” skelbia vasarą! Birželio 13 dieną (šeštadienį) “Ieskok.lt” kviečia į vasarinį pasimatymą – siūlo susitikti, jau patikrintame ir kiekvieną kart kitokiame vakarėlyje “Summer Meeting”. “Ieškok.lt” pasimatymai rengiami kiekvieną metų laiką siūlo vis kažką naujo, nenusibosta ir pritraukia daug besišypsančių žmonių. Toks pakilios nuotaikos vakarėlis šį kartą vyks Vilniaus miesto širdyje, klube “Helios”.

“Summer Meeting” – tai toks pasimatymas, kuriame sutiksi savo svajonių princą ar princesę. “Summer Meeting” – tai vakarėlis, kuriame dalyvauja didžiausio internetinio pažinčių portalo nariai ir visi pasiruošia susipažinti. Tai tinkamiausias laikas rasti tai, ko ieškai!

Sužibėti šokių aikštelėje padės nenuilstanti pasimatymų dalyvė, diskžokėjų trijulė “Obsession”. Alex Virtual, Tiutiunikoff ir Philtrum ritmai leis pajausti tikrą pasimatymo dvasią.

Vasaros pradžią pasitikite su draugais – būkite “Summer Meeting”! “Ieskok.lt” realioje erdvėje, klube “Helios”, birželio 13 dieną (šeštadienį).
Опубликовано:2009.06.04