Сейчасонлайн
154 208
  Знакомства Форум Беседы СМС знакомства Развлечения

Фотоконкурсы » Valentino dienos konkursas

Этот конкурс закончился

Valentino dienos konkursas

Ar jau turi planų artėjančiai Šv. Valentino dienai? Vėl žiūrėsi romantinius filmus ir tyliai lauksi savo gyvenimo meilės? Tik jau ne šiais metais!

Turime Tau pasiūlymą. Atsiųsk savo pačią gražiausią fotografiją ir komentare parašyk skelbimą.

Jame privalo būti aprašymas, kokios antrosios pusės Tu ieškai. Ieškok.lt nariai išrinks išradingiausią skelbimo autorių. Jam vasario 12 d. bus padovanoti du kvietimai į Ieškok.lt Šv. Valentino dienos vakarą su Linu Adomaičiu.

Skamba nuostabiai, tiesa? Tad paskubėk ieškoti savo Valentino!

Все участники

Ieškau 26-35m vyruko iš Suvalkijos :) Kuris būtų aukštas,švelnus ir mylintis ;) 1 голос Paprastas supratingas 0 голосов Ieskoma zavi rimta mergina truputi prie linksmumo,prie grozio norinti vyro ir mamai zento:) 1 голос ieškau paprastos- nesugadintos merginos :)) 0 голосов Ieškau protingo, pasitikinčiu savimi,nuoširdaus,linksmo vaikino kuri domina tik rimti ilgalaikiai santykiai.:) 1 голос Ieskau tikro dzentelmeno! 1 голос turi moralines vertybes, supranta kas yra pasiaukojimas del kito , rupestis ir atsakingumas. santykiai ne tik rozine sirdele ir geliu puokstele, tai pasirinkimas buti su mylimu zmogum visada. Meile anksciau ar veliau praeina,lieka tik pasirinkimas.:)pamirskim tuos tikrus vyrus ir tikras moteris. tiesiog bukim zmonemis ir maziau issikalinekim:)aleliuja, vaikai mano!!! 2 голоса Kad panelė būtų graži tiek išore,tiek vidumi. 0 голосов ieskau pacio nuosirdziausio ir galincio mane suprasti:* 1 голос Nebijok žaizdų - jos užgyja, Nebijok skausmų - jie praeina, Nebijok mirties - ji neišvengiama. Nebijok meilės, ji būtina. 0 голосов Noriu zavios ir isprotejusios <3 0 голосов Noreciau siais metais surasti savo Valentine. Neieskau grazuoliu, noreciau sutikti ta vienintele su kuria galetumeme pragyventi pacias graziausias dienas bendrame gyvenime! 0 голосов mielos paneles ;) 0 голосов Idealaus 0 голосов Grazaus, protingo ir perspektyvaus 4 голоса Ieškau žmogaus, su kuriuo galėčiau suvalgyti šiuos apelsinus 3 голоса
1 2 3 ... 6 »