Nowonline:
24 54
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

Kaip atsikratyti varžovės I dalis

[[1799]]Sakoma, kad meilėje, kaip ir kare, visos priemonės pateisinamos. Ar tikrai verta susiremti su priešininke ir kaip elgtis, norint išsaugoti mylimąjį ir šeimą.

Meilužė yra, bet įrodymų trūksta. Pagal visus požymius ji vis dėlto yra, bet jūs jos niekada nematėte. Vyras tyli kaip partizanas, neprisipažįsta išdavęs. Viena vertus, norisi eiti į mūšio lauką, viską išsiaiškinti ir galutinai įsitikinti „sučiupus už rankos“ (ir ne tik už rankos). Kita vertus, abejojama: ar verta, o jei pasidarys tik blogiau? Minėtoji situacija dažniausiai pasitaiko neištikimybės atveju. Su ja susiduria ištekėjusios, santuokoje išgyvenusios 5–7 metus, turinčios vaikų moterys. Tad svarbiausia pulti ne vos pasitaikius progai, o būti tvirtai įsitikinusioms ir tada veikti. Niekada neklausykite geradarių, norinčių „atverti jums akis“. Jeigu „iš jos“ jis vis dėl to grįžta namo ir stengiasi pasiaiškinti, kur taip ilgai užtrukęs, – koziriai jūsų rankose.

Pirmiausia jums reikia nuoširdžiai pakalbėti: jūsų santykiai gali tapti šiek tiek laisvesni, bet visada turi išlikti tikri. Gerai dresuotas šuo, lakstantis aplink namus, kur kas daugiau atsidavęs ir dėkingas šeimininkui, nei tas, kuris buvo pririštas ir kuriam pavyko nutrūkti nuo grandinės. Jis arba papykęs ant šeimininko, arba gali pabėgti pas reguliariai jį šeriantį kaimyną. Uždraustas vaisius visada saldžiausias. Kartais neištikimybės priežastimi tampa pasimatymų adrenalinas, tarsi vogtum gabalėlį laisvės iš savo paties gyvenimo. O juk suteikti kitam laisvę nėra taip sunku. Labai norisi, bet... negalima.

  • Kuo mažiau imsitės pėdsekystės, knistis kišenėse ieškant daiktinių įrodymų, tuo mažiau bus galvos skausmo jums, o ne jam. Dauguma vyrų mėgsta poligamiją. Todėl neištikimybė nebūtinai tiesa, kad jis jus nepakankamai myli.
  • Venkite ultimatumų. Tardamos: „Arba ji, arba aš“, jūs rizikuojate 50 su 50.
  • Kai jis sako, kad nieko neturi, tausokite jo nervus. Veikite savarankiškai. Bendro gyvenimo filme neina jokie subtitrai, viskas gali pasikeisti. Todėl jūsų santykių scenarijų teks rašyti jums. Kai vyrą užkamuosite įtarinėjimais ir jis prisipažins apie kitos egzistavimą, dramaturgu taps jis.
  • Niekas nesuteikia tiek skausmo, kaip įtarimai, tūnantys jūsų sieloje. Visos kitos bėdos – išorėje, o šios viduje, iš ten ir išgyvenimai. 

Tik ta, kuri gali nugalėti savo baimes ir jas įveikti, bus tikra nugalėtoja. Kaip bendrauti su mama ir draugėmis Jeigu papasakosite viską, ką neteisėto daro jūsų vyras, mamai arba draugėms, jos greičiausiai palaikys jus. Tai reiškia, kad aptarinės su jumis (ir ne tik su jumis) jo blogąsias savybes nuo ryto iki vakaro. Bet „klajojanti papūga“ gali ir sugrįžti. Tai jūsų vyras, ir tai reiškia, kad blogas jis būti negali. Tiesiog „patinas“ išskrido pasilakstyti. Tikitės likti su juo? Neskubėkite apipilti jo purvu, kitaip ir pačiai teks išsitepti. Orioje vienumoje kentėti išdavystę, niekam nepapasakojus sielos kančių, sudėtinga. Savo abejonėmis pasidalykite su žmonėmis, kurie neįeina į jūsų draugų ratą, – sukurkite temą internetinio puslapio forume arba apsilankykite pas psichologą. Įvykių eigos neaptarinėkite su artimaisiais. Gal būdamas neištikimas vyras gaivina jausmus jums, o ne ruošiasi sugriauti jūsų santuoką. Dažnai neištikimajam ateina laikas, kai pripažįstama, kad santuoka svarbiau. Duokite jam galimybę kapituliuoti! Kai pavyks pasikalbėti, leiskite jam suprasti, kad jūs jį mylite. Tik nepersistenkite, nesižeminkite. Jūs stipri ir savarankiška, nepamirškite to. Kalbėdama parodykite, kad esate pasiruošusi jį išklausyti. Neatsisakykite artumo. Jei ignoruosite vyrą, jis bus lengvai pasiekiamas kitai. Parengta pagal užsienio spaudą.

Informacijos šaltinis zinios.ieskok.lt

Published:2011.01.11