Nowonline:
384 436
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

Iš žiemos miego Klaipėdą žadins Oliver Klein.

Planetos šokių aikšteles jis užkariavo efektyviu ginklu – 2000 metais pasirodžiusiu singlu „Rheinkraft“, taip pat daugeliu sėkmingų remiksų: Members of Mayday „Sonic Empire“ ir Harry Choo Choo Romero „Tania“, kurie buvo tikri šedevrai perpildytoje muzikos rinkoje. Savo profesionalumo Oliver Klein jau seniai įrodinėti nebereikia. Šeštadienį (2008 01 26) šis svečias iš Vokietijos gardžiausiais muzikos kąsniais dalinsis su klubo „Global“ vakarėlio „Music colours“ lankytojais.

Charizmatiškas didžėjus iš Dortmundo pasižymi išskirtiniu techno skambesiu (tam įtakos padarė Oliver Klein mėgiama soul ir funk muzika), mokėjimu valdyti publiką ir naujomis skirtingų atlikėjų kūrinių interpretacijomis.

Ypatingo dėmesio sulaukė Oliver Klein singlas „Timeloop“, kurį į geriausių 15 – tuką įtraukė „Ministry Magazine“, mielai grojo Seb Fontaine, Judge Jules ir Pete Tong. Tiesa, tai buvo 2001 – aisiais.

Dabar pripažintas prodiuseris gali pasigirti grojęs žymiausiuose pasaulio klubuose: Londono „The Gallery“ (rezidavo net ketverius metus), „Cream“, „Passion“, „The Cross“, „Tribehouse“, įvairiais turais (pavyzdžiui, po Braziliją), pasirodymais daugelyje užsienio šalių: Japonija, Panama, Ispanija, Čekija ir t. t. O jo remiksų sąrašas pasipildė Who da Funk „Shiny Disco Balls“, Rob Dougan „Furious Angels“, Capoeira Twins „Lose Control“ ir kt.

Vienoje scenoje pasirodęs drauge su Westbam, Carl Cox, Paul Van Dyk, Lexy K ir kitais žinomais didžėjais, sulaukęs dėmesio iš tokių šokių muzikos grandų kaip John Digweed ir Steve Lawler, Oliver Klein išleido kompiliaciją „Movement“, o keletas aukštos kokybės jo įrašų bus išleisti artimoje ateityje.

„Norime palikti tikrai gerą įspūdį tech house gerbėjams – iš Voketijos, kurios techno scena yra kone stipriausia, klubas dar neturėjo svečių. Šis atlikėjas atneš neįprasto skambesio. Mes patys visada po ranka turime keletą jo labai gerų kūrinių, kurie nelieka publikos nepastebėti vakarėlių metu“, - šypsosi „Deep frequency“ nariai Sat ir Uncle Roll. Jie pasirodys drauge su Oliver Klein „Music colours“ naktį, o naktis nebus juoda.
Published:2008.01.21