Nowonline:
56 120
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

„Pacha“ su gimtadieniu „Gus Gus“ pasveikins įspūdingu pasirodymu.

Ibicos ambasada Lietuvoje – klubas „Pacha“ – pradeda ruoštis savo gimtadienio šventei. Antrasis gimtadienis nustebins ne tik dideliu tortu, bet ir visą savaitgalį vyksiančia švente, kurią galima pavadinti dviejų dienų reivu. Juk „Pacha“ tam ir yra, kad jums būtų linksma. Viskas prasidės lapkričio 27 dieną, penktadienį. Į klubo duris, pagriebę į parankę „Sobieski uogas“, pasibels šaltąją Islandiją savo muzikos spinduliais kaitinantys Reikjaviko avangardistai – „Gus Gus“. Išskirtinis gyvas pasirodymas – tai jų pasaulinio turo „Komm Tanz mit Mir“ dalis. Šešių asmenų komanda, kurią sudaro ekscentrikas President Bongo, klavišinių guru Birgir Žorarinsson, vokalistas Daniel Agust bei lydinčioji vizualinių efektų bei garso koordinatorių kompanija surengs neįtikėtiną muzikos ir šviesų šou. Taip bus pristatytas jų naujausias albumas „24/7”.

Iš karto po „Gus Gus“ ant scenos stos specialų pasirodymą ruošiantys Andy Lau bei Golden Parazyth. Visa tai savo muzikiniais sveikinimais apipins Santi Touch, Virus J, M&D Substance ir M Key. O gerą vakarą užtvirtins President Bongo. Tie, kurie neatlaikys karščio, galės pereiti į mažąją salę – čia r‘n‘b bei hip-hop ritmais lepins Mamania ir Mantini. Po tokio audringo vakaro visus, kuriems dar liks energijos, šeštadienį kviesime į kas mėnesį vykstančią hip-hop ir r‘n‘b muzikos fiestą „Ice Cream“. Jos pagrindiniu akcentu taps „G&G Sindikato“ pasirodymas. Tą patį vakarą plokšteles sukios Mantini bei trečio pakilimo takelio pilotas – radistas Rolandas Mackevičius.

Reikalavimai vertė paplūšėti.

Visas klubo „Pacha“ kolektyvas jau mėnesį pluša, tam, kad tinkamai pasirengtų „Gus Gus“ atvykimui. Organiškai augintos daržovės ir vaisiai, naminė duona lyg ir nesudaro didesnių nepatogumų. Tačiau sąraše yra ir daugiau pageidavimų, vardan kurių teko gerokai paplušėti. Dieną prieš pasirodymą į Vilnių sugužėsianti visa grupė veltui čia laiko neleis – visas ketvirtadienio vakaras ir penktadienio diena suplanuota. Pirtis ir baseinas sveikatingumo centre „Forum Palace“, sveikas maistas iš restorano „Gan Bei City“, pažintis su Vilniaus bei Trakų miestais, repeticija prieš koncertą, retas vynas, šampanas – viskas jau sustatyta į vietas ir laukia momento, kada nusileis svečių lėktuvas. Tačiau yra ir tokių reikalavimų, kuriais teks rūpintis paskutinėmis dienomis. Garso kokybei prioritetą teikiantys „Gus Gus“ savo sutarties priede įpareigojo pasirodymui surasti aparatūrą, kurios teko ieškoti kaimyninėse valstybėse.

Naujas albumas – lyg banginis.

Tie, kurie domisi šokių muzika, žino, jog „24/7” – tai jau šeštasis „Gus Gus“ studijinis albumas, kurį galima būtų prilyginti banginiui. Gyvūnas, didžiąją savo gyvenimo dalį praleidžiantis po vandeniu, iškilęs į paviršių atskleidžia savo tikrąjį grožį ir grakštumą. Tą patį galima pasakyti ir apie pastarąjį „Gus Gus“ albumą. Orginalus muzikos pagrindas išsirutuliojo iš grupės narių sielos gelmių. Kūrinys „On the Job“ – pasiutusi dirbančio žmogaus daina, skirta jį laužiančiam žvėriui, vardu Meilė. „Thin Ice“ – skirta visiems išpampusiems nuo godumo ir besaikio vartojimo bei primena, kad kiekvienas toks, yra kaip storas asilas, šokantis ant plono ledo. „ Add This Song“ – tiesiog geriausių jausmų derinys, melancholija, džiaugsmas, begalinis skrydis, skantinantis klausytoją įsidėti šią dainą į savo kolekciją. Visas albumas įrašinėtas aukštai kalnuose. Į studiją buvo sunešta galybė aparatūros, kad būtų sukurta teisinga aplinka. Buvo siekta tikslo kurti garsą ten, kur ir priklauso – taip kaip jis skambėtų klube. Tai visą aprėpianti, daugialypė, įtraukianti ir susipynusi muzikinė atmosfera, skirta atsiduoti visu kūnu ir siela. „Gus Gus“ garsas dar niekada neskambėjo taip gerai, o Danielio balsas ir vėl viešpatauja, keldamas grupės kūrybą į naujas aukštumas.

Visas „Pacha“ gimtadieninis savaitgalis skirtas tam, kad mylimiausi klubo lankytojai pasijustų kaip pasakoje, pasinertų į visą pasaulį valdančios muzikos bangas, įsileistų į save euforiją ir, svarbiausia, atsipalaiduotų. Susitiksime viduje!
Published:2009.11.24