Nowonline:
356 384
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

GeniAlaus studento čempionatas (antras turas: ISM prieš VIKO).

Šį ketvirtadienį klube „Mens Factory“ (Ševčenkos g. 16, Vilnius) tęsiasi pirmasis Lietuvoje ir analogų neturintis „Genialaus studento čempionatas“. Pirmajame ture (balandžio 2 d.) susitiko VPU prieš VTVK studentus. Budami per plauką nuo pralaimėjimo, aršioje kovoje ir tik vieno taško skirtumu, VPU (Vilniaus pedagoginio universiteto) studentai nugalėjo VTVK (Vilniaus teisės ir verslo kolegijos) studentus. Pagrindinis čempionato akcentas - alaus gėrimo rungtys. Alus yra vienas seniausių gėrimų, žinomas visame pasaulyje. Šio gėrimo garbei ir organizuojamas “Genialaus studento čempionatas”. Ne paslaptis, jog didžiausią krūvį pakelia studentai, tad genialaus studento vardą užsitarnaus greičiausiai alaus bokalą išgėręs studentas. Dalyviai taip pat turės įrodyti, jog per minutę gali išlenkti daugiau bokalų nei kitas.

Ekstremalesnė užduotis reikalaus šiaudelio pagalba iš 1.5 metro aukščio išgerti ant žemės stovintį bokalą, o fakultetų grupėms bus organizuojama alaus bokalų gėrimo estafetė.

Čempionatas sujungs apie 40 000 studentų iš sostinės aukštųjų mokyklų bei fakultetų. Visi, norintys kovoti, ginti ir palaikyti draugus bei fakulteto vardą, laukiami ketvirtadieniais “Mens Factory” klube.

Studentiškas gyvenimas kiekvienam jo ragavusiam atnešė įvairios patirties. Daugelis turbūt atsimena bemieges naktis ne tik prieš egzaminą, bet ir šėlstant draugų rate. Tai laikas, kai tenka ir reikia išbandyti viską savo kailiu. Genialaus studento rinkimuose progą išbandyti save gaus kiekvienas dalyvis. Palaikyti savo draugus bei atstovaujamą fakultetą laukiami visi geram ir įdomiam laikui neabejingi studentai.

Kitos šalys turi “Oktoberfest”, Rokfordo alaus festivalį, “Holiday ale” festivalį, organizatoriai vilisi, kad Lietuvoje įsitvirtins “Genialaus studento čempionatas”.

Dalyvauk čempionate ir iškovok sau ir savo akademinei bendruomenei pergalę!

Oficialus čempionato tinklapis - www.genialus.lt

Bilieto kaina:
ISM ir VIKO studentų atstovybėje – tik 10 Lt,
klube – 15 Lt.

Dalyvauti verta, alus nemokamai!
Published:2009.04.20