Nowonline:
384 446
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

Klube Pacha reiverių mėnuo prasideda su Tom Neville ir Timmy Vegas.

Kovo mėnesį klubo Pacha lankytojų laukia tikras renesansas, kurį šį penktadienį pradės svečias iš Didžiosios Britanijos - Tom Neville. Energingą techno ir elektro mišinį propaguojantis atlikėjas vitaminus ausims dalins didžiojoje salėje kartu su Virus J. Mažojoje salėje klubus kvies judinti „Essential“ klubo R‘n‘B rezidentas DJ Rapa. Tom Neville talentas pasaulinėje padangėje žinomas jau seniai, tačiau nuo 2008 metų jo pasirodymų grafikas užsipildo net kelis mėnesius į priekį. Tai įtakojo įrašų kompanijų „Toolroom Records“, „Swift“ bei „Positiva“ susidomėjimas jo kūryba bei kartu su vienu iš pasaulinių šokių muzikos žurnalų lyderių „MixMag“ leidinių pasirodęs miksas, kuris buvo tiesiog šluojamas nuo lentynų. Dabar, kai dėl jo remiksų varžosi tokie vardai kaip Calvin Harris, Mylo, Moloko, Room 5, laisvu nuo pasirodymų metu londonietis tūno savo studijoje, prie vienas po kito byrančių muzikinių perliukų. Įdomiausia, ko gero yra tai, kad viešai publikuojamas Tomo mėgstamiausių kūrinių top dešimtukas atspindi jo eklektišką muzikinį skonį. Metro Area, SebastiAn, Gregor Tresher ir kitų atlikėjų kūriniai aiškiai parodo jo nenuspėjamą būdą. Tad jei esi pasiruošęs nuoširdžiai kokybiškos muzikos dozei, penktadienį klube „Pacha“ jos gausi su kaupu.

Kam bus negana penktadienio, šeštadienį „Pacha“ durys atsivers Timmy Vegas gerbėjams. Saldžios kaip vyšnios house muzikos bangos užpildys klubo erdves. Visiškas nenuorama, negalintis nusėdėti vietoje, garsėja šilkiniu skambėsiu, o jo hitas „Strings of Life“ dažnai niūniuojamas ir Lietuvos šokių muzikos gerbėjų. South Central nario melodijas galima sutikti prestižinėse „Renessance“ bei „Ministry of Sound“ kompiliacijose, ne gana to, Fedde Le Grand atiduoda jam remiksuoti savo pasaulinius hitus. Dvejus metus koncertavęs su legendine roko grupe „Led Zepellin“ kaip jų gitaristas bei klavišininkas Timmy dabar tai paliko tolimoje praeityje, tačiau kokybę, kurią įvertino platusis pasaulis visada girdės jo pasirodymuose susirinkę gerbėjai. Pažintis su šokių muzika scenos senbuviui prasidėjo Niujorke, kai rašydamas miuziklą Brodvėjui, jis išgirdo house ritmus. Nuo to laiko ėmėsi kryptingai puoselėti savyje augančią priklausomybę.

Tą patį vakarą prie pulto stos ir klubo Pacha rezidentas Santi Touch užantyje prikaupęs dar neišleistų kūrinių iš „Defected“ įrašų kompanijos, o R‘n‘B salėje plokšteles sukios Mantini.
Published:2009.03.04