Nowonline:
102 200
  Dating Forum Chat SMS dating Entertainment

Vasarą rekordu pradėję „RyRalio“ kviečia į šokius ant marių su Shur-I-Kan!

Nori šokti ant vandens? Galėsi tai daryti vėl, net nebūdamas Jėzumi Kristumi ar Žmogumi-Amfibija! Vasaros sezoną su rekordiniu tūkstantiniu lankytojų būriu atidarę „RyRalio“, jau antrą kartą šį sezoną kviečia į Kauno Jachtklubą! Birželio 13 d., penktadienį 22 valandą, trijose salėse dar daugiau šokių po atviru dangumi su bikiniais, žada Karalius iš RyRalio DJs, Donatello, Virus J, Mindas, Mix, Mamania ir DJ Pro. Pamiršk namie kvepiantį kremą nuo saulės, tavęs ir taip lauks karštas desertas - pirmą kartą Lietuvoje grosiantis Shur-I-Kan! Jis yra didžiausias gyvos legendos Tom Middleton favoritas bei pernai geriausia Britanijos šokių muzikos įrašų kompanija pripažintos „Freerange Records“ veidas.

„Renginys buvo net per daug sėkmingas“,- taip vasaros sezono „laistymą“ komentavo patys „RyRalio“. Prieš kelias savaites Kauno Jachklube įvykusi pirmoji diskoteka po atviru dangumi šiais metais pasižymėjo ne tik gera muzika, bet ir solidžiu rekordu. Anot renginio šeimininkų, vakarėlis ant marių buvo toks populiarus, kad net netilpo visi norintys.

„Nors oras buvo tikrai nedėkingas, šį kartą vasarą sveikino per 1000 žmonių, kurie be vargo sumušė penkis metus buvusį sezono atidarymo Jachtklube lankomumo rekordą. Gaila, kad ne visi norintys pateko, tad noriu dar kartą rekomenduoti visiems įsigyti išankstinį bilietą“, - sėkme džiaugiasi Karalius.

Vasaros sezono atidarymo juostą „RyRalio“ kirpo kartu su „Inland Knights“. Šį kartą pagrindinės vakaro žvaigždės rolę perims nieko bendro su Arabų šalimis neturintis Shur-I-Kan. Diskotekų pradžiamokslį praėjęs ir šiuo metu Londone gyvenantis Tom Szirte savo pseudonimą pasiskolino iš japoniškų knygų. „Shur-I-kan“ taip vadinamos nindzių svaidžiojamos žvaigždės.

Shur-I-Kan nuolatos groja Sven Vath klube „Cocoon“, Londono „Fabric“, Dubajaus „Audiotonic“, San Francisko „The End Up“ ar Tokijaus „Liquid Loft“. Jo sukurtas kompozicijas ir remiksus galima rasti daugybėje garsių kompiliacijų, išleistų ant kelių klupdančiose „Renaissance“, „Defected“ bei „Freerange“ kompanijose. Be to, svarbiausią penktadienio renginio svečią myli ne tik „RyRalio“, bet ir garsieji Gilles Peterson, Miguel Migs, Ben Watt, „Spirit Catcher“ bei Jimpster.

„Titulų daug, bet, svarbiausia juk muzika, su ja, Shur-I-Kan niekada nieko nenuvilia“, - sako šį kartą stebėtojo vaidmenyje būsiantis Lauris Lee.

Be svečio iš Londono trijose Jachtklubo salėse dar pasirodys net 8 Lietuvos atlikėjai bei didžėjai. House scenoje Kauno marių bangas kels renginio šeimininkas Karalius ir Kaune retai girdimas disco house didžėjas Mindas. Hip hop scenoje išgirsime vasaros sezono atidaryme sėkmingai atsižymėjusius: Mix, Mamania bei DJ Pro.

Prieš kelias savaites pirmajame „RyRalio“ renginyje Kasčio Torrau „pašventintoje“ naujoje Kauno Jachtklubo salėje pasirodys Virus J ir Donatello. Pastarasis yra vieno geriausio Lietuvos klubo „Exit“ rezidentas, per paskutinius trejus metus apšildęs bene pačius garsiausius didžėjus pasaulyje. Donatello vis dažniau ne tik didžėjauja, bet ir pradėjo prodiusuoti muziką. Naujausią jo kūrinį „Snow“ jau spėjo įvertinti žinomas JAV didžėjus Chris Fortier, kuris išreiškė norą kompoziciją išleisti savo įrašų kompanijoje. Kita lietuviška staigmena – pasaulinėse šokių aikštelėse pripažintas ir John Digweed bei Hernan Cattaneo grojamas - Virus J, kuris apšildė Vilniuje koncertavusius „Underworld“ bei DJ Tiesto. Vieno aktyviausių Lietuvos šokių muzikos prodiuserio diskografijoje - per 40 kūrinių, kurių dauguma išleisti užsienyje. Neseniai Virus J remiksavo transo deivės Narany dainą „Nothing in This World“, kuri buvo parduota net 50 000 kopijų tiražu. Taip pat jis perdirbo Jurgos, „Deep Forest“, Rui Da Silva bei „Mashtronic“ dainas.


2008 06 13 | Penktadienis | 22:00

Metaxa Terraca:
Shur-I-Kan (Freerange/NRK/Slip&Slide, UK)
Karalius (RyRalio)
Saulty (Spaced Out / Barbarella)
Mindas (MiniDisco)

Energy Room:
Donatello
Virus J aka Justin C

Urban Room:
DJ Mamania (G&G Sindikatas/PMP Rockers)
DJ Pro (PMP Rockers)
DJ Mix (K1X)

Kauno Jachtklubas, Gimbutienes g. 35, Kaunas, LT

Pigesni renginio bilietai Tiketa kasoje.

Daugiau info apie renginį čia.
Published:2008.06.02